
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław
Offline |
#1
|
|
co oni wyprawiają!!
gramy z przewagą 1 zawodnika a drużyna zachowuje się jakby była na wakacjach;/ Brożek kapitan zamiast ciągnać ten napad to już odpuszcza to samo Małecki!!! ŻALL :( kiedy oni zaczną naprawdę grac! ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#2
|
|
Następny pesymista, oglądamy ten sam mecz? Nasza Wisła po prostu bawi się rywalem!
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
ten cios Nikoli obudził w Wojtku Thierrego Henry!
Teraz nalezy ich dobić i szykowac sie do starcia z Legią ![]()
http://www.lolowisko.republika.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz
Offline |
#4
|
|
Mijailovic zalozyl Lobodzinskiemu strzala, zeby sie chlop w koncu obudzil xD
Co do meczu, bardzo fajnie dziala nam dzisiaj srodek pola, calkiem ciekawie uklada sie wspolpraca Mauro z Jirsakiem, widac ze Mauro duzo lepiej gra jak ma kogos kto potrafi zagrac do przodu. Jak juz nam srodek zaczal fajnie funkcjonowac to cala gra wyglada duzo lepiej. Brawo Kirm, moze wkoncu sie odblokuje, zeby tylko partnerzy z nim wiecej grali, a glownie Malecki, bo akurat mnie szlag trafia jak ogladalem te jego balony do nikogo a po lewej wychodzil mu kilka razy Kirm na czysta pozycje... ![]() "WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER" THE WHITE STAR DIVISION
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#5
|
|
Nikola
Brawo dla Kirma i calej druzyny ze potrafili wykorzystac przewage. Mam nadzieje ze zagra w 2 polowie Gargula i Boguski |
|
|
|
Member
Od: 11.2002
Skąd: Polska C
Offline |
#6
|
|
Zobaczcie skład Korony.....
http://www.sport.pl/pilka/77,65050,7...ia.html#nazywo ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#7
|
|
Wynik cieszy, ale zaloze sie, ze mlodzi nie dostana szansy gry.
Wpuści: Cwielonga, Garguła, Boguski na 5-10 minut. Edit: Boję się o Marcelo, zeby zoltki nie dostal. Skorza, zmien go !! Edit 2, Pierwszy trafiony
Ostatnio edytowane przez skeba : 30.10.2009 o godz. 21:27.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|