
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
#61
|
|
No to czerwień mamy. I dobrze, bo z tak grającym Jopem non stop zagrożenie pod naszą bramką...
Tak swoją drogą mam nadzieję że nie przedłużymy z nim kontraktu. Jest wolny, nie walczy, mało skoczny... |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#62
|
|
poje*ani ci sędziowie.. co oni tu widzieli? Żadnego spalonego nie było! :|
Trzeba jednak zauważyć, że Kirm i tak nie wykorzystał sytuacji. . . *MMTS*- co do Jopa tez mam taką nadzieje. Pora na naszego Kowala z Piasta postawić ![]() w końcu KIRRRRRRRM!!
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.10.2009 o godz. 20:35.
![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#63
|
|
Powiem wam , że narazie jestem pozytywnie zaskoczony Mauro.Taki stary dobry Cantoro
![]() ![]() WISŁA TO MY !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#64
|
|
Jop nie nadaje się do gry, kolejny faul, tym razem nie odgwizdany. Boję się o środek.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2005
Offline |
#65
|
|
Sram na tą ligę, włączyłem telewizję aby obejrzeć dobry mecz, a tu w 20 minucie już po meczu. Wisła zaraz strzeli jedną bramkę i dowiezie wynik do końca. Mecz już jest skończony, zero przyjemności z oglądania pojedynku Wisły z osłabioną Korona. W tej Koronie grają chyba same debile, w każdym meczu sami się dyskwalifikują, z Legią dostali dwie czerwone, teraz już w 20 minucie Nikola atakuje Łobodzińskiego jak Bruce Lee. Leje na tych patałachów. Chciałem zobaczyć dobry mecz, ale jak widać w polskiej lidze jest to niemożliwe.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Offline |
#66
|
|
Andraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaż
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
#67
|
|
brawo Andraż !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#68
|
|
Kirm wreszcie
![]() ![]() WISŁA TO MY !
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#69
|
|
Kirm Nareszcie!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#70
|
|
Kirm, odblokuj się człowieku, brawo !!!
Asysta marzenie |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#71
|
|
Nareszcie !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno
Offline |
#72
|
|
No w końcu strzelił
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#73
|
|
Wreszcie KIIIIIIIRM
![]()
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY. PUCHARÓW TEŻ WIELE, LECZ Z POLSKIEJ MENNICY. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#74
|
|
ej co ten koleś z Public Sportu na sopie odwala non stop jakies przerwy?
![]()
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY. PUCHARÓW TEŻ WIELE, LECZ Z POLSKIEJ MENNICY. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#75
|
|
Małecki wg mnie za samolubnie. Nie pierwszy raz. A odegranie do Pawła- deczko za słabe. Teraz będzie jeszcze ciekawiej
![]() Jak nie Paweł Brożek to MARCELOOOOO *mcks*- obyśmy wspomnieli twoje słowa xD
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.10.2009 o godz. 20:42.
![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#76
|
|
2:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Marcelo :]
![]() WISŁA TO MY !
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
#77
|
|
he he Marcelo 2:0, się rymuje
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#78
|
|
Marcelo, obronca marzenie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#79
|
|
Marcelo idzie na króla strzelców, mówię Wam
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Offline |
#80
|
|
brawo Marcelo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#81
|
|
mam nadzieje ze juz po meczu a licze na nasza dobra gre do konca!!!
![]() 1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#82
|
|
Oby tylko Skorza im nie kazał obrony Czestochowy zrobić. Niech cisną, bo obrona słabnie w oczach, grają w 10. Gdy będzie 3-0 puscić Gargułę i jednego z młodych, niech pomysli nasz trenejro
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#83
|
|
Ja wam mówię jest dobrze ;-) oby tylko teraz sobie nie odpuścili
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#84
|
|
ekhm..: nie chwal dnia przed zachodem słońca. Innymi slowy: nie chwal Wisły przed końcowym gwizdkiem.
Niepotrzebnie się nasi zawodnicy cofnęli... Trzeba im wbić jeszcze jednego! ![]() ![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#85
|
|
dobrze, że Nikola zrobił K-O Wojtkowi, raz, że osłabił scyzorków, dwa, że wyzwolił agresje u Łobodzińskiego, Łobo, biega i walczy jak nigdy :]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#86
|
|
Małecki samolubnie gra.
Edit: Zobaczymy, czy Skorża jest minimalistą i zadowoli się takim wynikiem. WIdać, że Korona nic nie gra, to zamiast pocisnąć to się bawia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław
Offline |
#87
|
|
co oni wyprawiają!!
gramy z przewagą 1 zawodnika a drużyna zachowuje się jakby była na wakacjach;/ Brożek kapitan zamiast ciągnać ten napad to już odpuszcza to samo Małecki!!! ŻALL :( kiedy oni zaczną naprawdę grac! ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym
Offline |
#88
|
|
Co do Kirma - na pewno tą bramką nie tylko się "odblokował" w Wisełce, ale poprawił sobie humor - i pewność - przed barażowymi meczami Słowenii z Rosją. Małecki - próbuje walczyć, ale jego nieskuteczność jest straszna, ma chłopak co poprawić (np. dogrania do Kirma i Brożka). A jeśli chodzi o Arka Głowackiego - zastanawiam się, czy z dzisiejszej gry wykluczyła go drobna kontuzja + ryzyko czwartej kartki, czy też coś poważniejszego (oby nie). Mam nadzieję, że Skorża po prostu dmucha na zimne przed b. ważnym meczem ze stolicą...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#89
|
|
Małecki trochę samolubnie gra moim zdaniem, widać że miał Kirma po lewej a próbował strzelać albo dogrywać do gorzej ustawionego Brożka.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#90
|
|
Następny pesymista, oglądamy ten sam mecz? Nasza Wisła po prostu bawi się rywalem!
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|