
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: R22
Offline |
#1
|
|
Analizujac dzisiejszy mecz mozna wywnioskowac, ze Wisla ta lige moze wygrac juz zima.
Po kolei: Pawelek - naprawde solidny mecz, od czasu do czasu mial do wylapania jakies wrzutki lub nieliczne mogace zaskoczyc strzaly, szczegolnie chodzi mi o Mile pod koniec I polowy. bardzo bliski przy obronie karnego. mysle ze gdyby nie murawa, ktora byla sliska nie byloby bramki. Duzy plus dla naszego bramkarza. Alvarez - dobry mecz, ale jakos bez rewelacji z przodu. no i na dodatek "niby sfaulowal" zawodnika Śląska w polu karnym. W obronie dobrze i w miare pewnie. Glowacki i Marcelo - swietnie, czasem ostro i bezpardonowo, ale pewnie. Bardzo dobry wystep Piotr Brozek - pewny w obronie, dobrze z przodu, duzo aktywniekszy od Alvareza. Duzo akcji lewa strona. Cwielong - walczyl, jesli tylko byl na boisku. Brawo za bramke, mogl zdobyc jeszcze jedna, a byaby to pewnie bramka kolejki po podaniu Maleckiego. Widac ze sie stara i chce wskoczyc do pierwszej jedenastki. Jirsak - cichy bohater meczu, duzo celnych i szybkich podan. Akcje Wisly po jego zagraniach nabieraly rozpedu, tak ze milo bylo to ogladac. Brawo! Diaz - swietny mecz, jesli chodzi o tego zawodnika. Duzo odbiorow i asekuracji w obronie. Dobrze wypelnil luke po Sobolu, jesli chodzi o gre. Kirm - brawo za asysty, nagana za skutecznosc. Gdyby dzis mial dzien moglby zdobyc ze 3 bramki i miec dwa razy tyle asyst. Potrzeba mu przelamania i widac to bylo po raz kolejny, ze bardzo chce strzelic bramke. Oby w nastepnym meczu ![]() Malecki - super mecz, walka do konca o kazda pilke. Bramka i wspoludzial w wielu sytuacjach strzeleckich. Wszedzie go bylo pelno brawo Maly!!Pawel Brozek - musi poprawic skutecznosc. Dzis jedna bramka, a powinien byl dorzucic jeszcze cos, bo juz czas wyjsc na czolo w klasyfikacji strzelcow ![]() Ogolnie fajny mecz, mily dla oka i oby tak dalej. A Wisla nie chciala dzis strzelac wiele bramek, bo po prostu nie wypadalo tak w goscinie ![]()
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 02.10.2009 o godz. 23:31.
![]()
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|