
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Oława-->Kraków
Offline |
#1
|
|
Dobra to tak na żywo wieści z Oporowskiej
![]() Bardzo dobry i szybki mecz zarówno z jednej jak i z drugiej strony Kartka Celebana przesądziła o wszystkim, mimo iż słuszna troszkę zaważyła na dyspozycji Śląska Brożek marnuje setke za setką-masakra Diaz-dobra gra mimo strat Pawełek-super mecz w jego wykonaniu widac ze się chłopak przełamuje Mały-Najlepszy na boisku to co on wyczyniał z piłką aż miło popatrzec Alvarez-Wiele osób twierdziło że nie brał udziału w akcjach ofensywnych-gdyby mu podawali to mógłby tą grę ciągnąc a tak grali środkiem lub lewą stroną Ogólnie mecz super Pozdrowienia dla wszystkich Wiślaków którzy zagościli dzisiaj na Oporowską-Mam nadzieję że się podobało ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|