
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#91
|
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#92
|
|
Czerwona zasłużona, gdyż Brożek miałby przed sobą tylko bramkarza. Gdyby sfaulował go Celeban, a z tyłu miał obrońcę to dostałby żółtą - Takie są zasady.
Alvarez nie angazuje się, bo nie ma Lobodzinskiego, z Cwielongiem nie zgrał się widocznie. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#93
|
W zeszlym sezonie pameitam mecz Lech-Wisła i wtedy Glowacki sfaulowal tak Lewandowskiego tyle ze przed samym polem karnym i dostal zołta . |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#94
|
|
Diaz mnie wkurza swoim rozbijaniem się o przeciwników. Co szarża to obija się o jakiegoś piłkarza Śląska i leży na ziemi.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#95
|
|
Czerwona 100% zasłużona - Celeban był ostatnim obrońcą gdyby nie wyciął Pawła to ten wyszedłby sam na sam z bramkarzem. Ogólnie gramy bardzo dobrze tylko skuteczność zawodzi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#96
|
naprawdę liczyłeś? chyba obejrze jutro czy pojutrze powtórkę, żeby Cię sprawdzić... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: R22
Offline |
#97
|
Ogolnie dostalismy dwa prezenty: 1) Blad Celebana i czerwona kartka 2) Blad Lukasiewicza i pilka na tacy u Brozka Gdyby nie te dwa bledy pewnie byloby teraz nerwowo a wszystko przez brak skutecznosci. Ale i tak brawa dla Brozka ze potrafil pokonac Vazgeca ![]() ![]()
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline |
#98
|
|
super
dobra gra i ważne kolejne punkty...karnego nie powinno być...A tutaj cytat ![]() Macieja Skorżę zapytano także czy prawdą są dzisiejsze doniesienia "Faktu" jakoby rozmawiał z właścicielem Lecha Poznań Jackiem Rutkowskim o ewentualnym przejściu do tego klubu. - Osobiście nie mam nic do tej gazety, ale to przewrotność losu, że tak się ona nazywa, bo z faktami ma niewiele wspólnego - skomentował trener Wisły. Brawo panie Macieju ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: CHICAGO . Illinois
Offline |
#99
|
|
Cichy bohater pierwszej połowy to Tomas Jirsak !!! Brawo Tomas !!! Pokaz Skorzy jaki jest slepy !!!!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline |
#100
|
|
super
dobra gra i ważne kolejne punkty...karnego nie powinno być...A tutaj cytat ![]() Macieja Skorżę zapytano także czy prawdą są dzisiejsze doniesienia "Faktu" jakoby rozmawiał z właścicielem Lecha Poznań Jackiem Rutkowskim o ewentualnym przejściu do tego klubu. - Osobiście nie mam nic do tej gazety, ale to przewrotność losu, że tak się ona nazywa, bo z faktami ma niewiele wspólnego - skomentował trener Wisły. Brawo panie Macieju ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Offline |
#101
|
|
Niektorzy fachowcy przewidywali, ze ten mecz moze byc pierwsza porazka Wisly i trzeba przyznac ze grubo sie pomylili, bo gdyby wislacy tyle nie marnowali, to moglo sie skonczyc tak z 8-1. Rzecz jasna czerwona kartka miala na to istotny wplyw, ale mimo wszystko trenerowi Skorzy naleza sie gratulacje za to, ze jego zespol stworzyl sobie multum okazji bramkowych i do konca staral sie napierac.
Niedokladnosci w grze tez jakby mniej w stosunku do 2 poprzednich gier. Jedyne co martwi to wlasnie ta nieskutecznosc. Niestety po raz kolejny w tym aspekcie przewazali Kirm z Brozkiem, bo trzeba pamietac, ze gdyby nie asysta Lukasiewicza, to Pawel mimo wielu okazji skonczylby mecz bez gola. Coraz lepiej prezentuje sie za to Malecki, ktory obok Glowackiego jest dla mnie bezdyskusyjnie najjasniejsza postacia od poczatku sezonu. Rowniez dla Diaza mam wiele uznania za jego gre i walke jaka wklada w kazde zawody. Jirsak swoja gra moze nie olsnil, ale tez nie powiem zeby mnie zawiodl. Zagral tak po swojemu, czyli bez blysku, za to poprawnie ![]() Oby w nastepnym meczu wyszedl ten sam sklad; chodzi przede wszystkim oi Jirsaka zamiast Cantoro i Cwielonga kosztem Lobo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#102
|
|
Co gra Jirsak? JAJCO za przeproszeniem...
Ślepi jestescie, bierze udzial w kazdej akcji, zreszta same staty mowia wiele (Canal+) |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#103
|
|
Doping miazga
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#104
|
|
Patrząc na liczbę sytuacji, bramek powinno byc 2 razy więcej. Skutecznosc mamy zajebistą. Na polską lige może to starcza, lecz na europę to już nie ma bata żebyśmy dali radę tam.
Szkoda też bramki straconej, tracimy je w głupi sposób. 5 bramek straconych - 2 samobóje Pawełka, jeden karny, jeden gol z połowy boiska i tak naprawdę jeden z Polonią Bytom strzelony z akcji. Ale ważne że 3 pkt są. ![]()
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#105
|
![]() Ps. w 2 poł na razie jedna ![]() ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
#106
|
|
Wisla sie bawi w tym meczu i to niestety widac...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#107
|
|
Co gra Jirsak
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: CHICAGO . Illinois
Offline |
#108
|
Jirsak trzydzisci pare razy przy pilce i TYLKO dwa niecelne podania !! Patrz co ogladasz !! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#109
|
|
No musze przyznac ze ten mecz ogladało sie z przyjemnoscią
![]() naprawde fajna ,ładna dla oka pilka kontrastująca z gra reszty ligi .. Nareszcie Kirm dochodzil do sytuacji,partnerzy tez go widzieli o co ostatnio mielsmy spore pretensje Fajna wymiana ktortkich podan,pokazcie mi kto w Polsce tak by potrafil,dotego duza szybkosc i w miare celne centry.Jelsi mialbym sie do czego przyczepic do dalej ta skutecznsc,bo moglismy dzis nastrzelac x2 tyle bramek. Ale i tak super chlopaki zagrali,Mario mogl nawet nieslusznego karniaka obronic ![]() Forma chyba wreszcie zwyszkuje ,i to cieszy Szykujemy sie na Amike![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#110
|
|
2:0 Ćwielong
![]()
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY. PUCHARÓW TEŻ WIELE, LECZ Z POLSKIEJ MENNICY. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#111
|
|
Ktoś policzył ile podań rozegrała Wisa zanim padł gol? :o
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#112
|
|
Brawo. Kolejne dobre podanie Jirsaka i asysta Kirma, uf. Wreszcie coś gramy. No, ale Śląsk jednak pozwala nam na wiele.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#113
|
|
Po pierwszej połowie podano statystyki - miał 40 kontaktów z piłką. Więcej mieli tylko stoperzy. Ogólnie zagrał bardzo dobrze. Jaki Ty mecz oglądałeś?
O tak nie możesz po Nim pojeździć z powodu farfocli to w taki chamski ironiczny sposób to robisz. Żałosne. Nic Pawełkowi nie można zarzucić w tym meczu, grał bardzo dobrze, pewnie łapał wszystkie piłki. Ogólnie mecz bardzo dobry. Wreszcie gramy ofensywnie, kombinacyjnie, z 1 piłki. Gra jest ładna dla oka. Widać Małego zmotywowała kasa bo grał zajebiście i biegał przez pełne 90min po całym boisku. Tak w ogóle to co się nagle stało że naszym się zachciało biegać? Pamiętam sytuacje z ostatnich meczów, np Łobo przyciśnięty do linii out'owej, naciskany przez 3 rywali i NIC, wszyscy stoją i czekają co zrobi. Dziś się wszyscy wystawiali, prawie zawsze była możliwość podania do przynajmniej dwóch Wiślaków. oby tak dalej |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW
Offline |
#114
|
|
co to za czas na forum?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#115
|
|
Pepe, jaki gol, brawo.
A asyste zaliczyl Kirm. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#116
|
|
Jakiego pecha ma ten biedny Andraż... znowu centymetry do upragnionego gola
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#117
|
2:0 i po meczu. Brawo Wisła bo na 4erech ekspertów z interii tylko 1 wskazal Nas jako faworyta. Reszta typowała ..poraże albo remis ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#118
|
|
Fajna rozmowa między Tomkiem, a Patrykiem
Jirsak miałby asystę, gdyby nie Kiro ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#119
|
|
Pytanie, kiedy Kirm się przełamie
![]() Niech mu ktoś wyłoży piłkę, to może odblokuje się nam chłopak, bo nie wiem czego mu brakuje, umiejętności ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#120
|
|
Prawdziwe Święto w przyjaźni!! Świetne widowisko w drugiej połowie
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|