
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#1
|
|
O, dzięki że przypomnieliście, że Jirsak gra.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#2
|
|
Po pierwszej połowie podano statystyki - miał 40 kontaktów z piłką. Więcej mieli tylko stoperzy. Ogólnie zagrał bardzo dobrze. Jaki Ty mecz oglądałeś?
O tak nie możesz po Nim pojeździć z powodu farfocli to w taki chamski ironiczny sposób to robisz. Żałosne. Nic Pawełkowi nie można zarzucić w tym meczu, grał bardzo dobrze, pewnie łapał wszystkie piłki. Ogólnie mecz bardzo dobry. Wreszcie gramy ofensywnie, kombinacyjnie, z 1 piłki. Gra jest ładna dla oka. Widać Małego zmotywowała kasa bo grał zajebiście i biegał przez pełne 90min po całym boisku. Tak w ogóle to co się nagle stało że naszym się zachciało biegać? Pamiętam sytuacje z ostatnich meczów, np Łobo przyciśnięty do linii out'owej, naciskany przez 3 rywali i NIC, wszyscy stoją i czekają co zrobi. Dziś się wszyscy wystawiali, prawie zawsze była możliwość podania do przynajmniej dwóch Wiślaków. oby tak dalej |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|