
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#1
|
|
a co Jirsak robi na boisku?
Nie wiem czym się tak zachwycacie Tak, wiem, że nikogo więcej nie mamy, bo jednak Cantoro jest jeszcze słabszy. Tym razem bardzo ładna gra Wisły, ale wraca stare przekleństwo - brak skuteczności. Brożek powinen schodzic z trzema, czy czterema golami po pierwszej połowie. Bardzo skuteczna i aktywna gra Diaza, Małecki jest piłkarzem, który robi różnicę. Szkoda, że inni nie dorównują jego zaangażowaniu i orientacji na boisku... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#2
|
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#3
|
naprawdę liczyłeś? chyba obejrze jutro czy pojutrze powtórkę, żeby Cię sprawdzić... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#4
|
![]() Ps. w 2 poł na razie jedna ![]() ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#5
|
|
Czerwona zasłużona, gdyż Brożek miałby przed sobą tylko bramkarza. Gdyby sfaulował go Celeban, a z tyłu miał obrońcę to dostałby żółtą - Takie są zasady.
Alvarez nie angazuje się, bo nie ma Lobodzinskiego, z Cwielongiem nie zgrał się widocznie. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|