The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.09.2009, 12:26
Nie liczyłbym na słaba postawę Ślaska.
Drużyny do których przyjeżdża Wisła grają ,jakby grali o życie.
Druga sprawa to w Śląsk w zimie zaczyna przebudowę drużyny i trener Tarasiewicz niestety pożegna niektórych zawodników.
Którzy to będą ?
Okaże się po tej rundzie.
Każdy będzie walczył ,żeby nie iść do "odstrzału".
Wg mnie zapowiada się trudny mecz a i o zwycięstwo będzie bardzo trudno.
Ostatnio edytowane przez kristos : 30.09.2009 o godz. 12:37.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 30.09.2009, 12:36
kristos napisał(a):Wyświetl post
Nie liczyłbym na słaba postawę Ślaska.
Drużyny do których przyjeżdża Wisła grają ,jakby grali o życie.
Druga sprawa to w Śląsk w zimie zaczyna przebudowę drużyny i trener Tarasiewicz niestety pożegna niektórych zawodników.
Którzy to będą ?
Okaże się po tej rundzie.
Każdy będzie walczył ,żeby nie iść do "odstrzału".
Wg mnie zapowiada się trudny mecz a o zwycięstwo będzie bardzo trudno.
Skoro ma byc odstrzal to czemy sie dotychczas nie starali a maja zaczac niby z nami? WKS jest bez formy, do tego Gancarczykow nie bedzie. Jedyne sensowne zagrozenie to moze byc Mila, ktorego nie przycisnie Sobol lub tez Sotirovic, ktory ma czasem "blyski" i o ile nie jest znow kontuzjowany. Na moja glowe to Wisla jesli nie wygra tego meczu winic bedzie tylko mogla siebie. Natomiast WKS moze liczyc tylko na minimalizm Wislakow.
DysoN
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 30.09.2009, 12:43
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Skoro ma byc odstrzal to czemy sie dotychczas nie starali a maja zaczac niby z nami? WKS jest bez formy, do tego Gancarczykow nie bedzie. Jedyne sensowne zagrozenie to moze byc Mila, ktorego nie przycisnie Sobol lub tez Sotirovic, ktory ma czasem "blyski" i o ile nie jest znow kontuzjowany. Na moja glowe to Wisla jesli nie wygra tego meczu winic bedzie tylko mogla siebie. Natomiast WKS moze liczyc tylko na minimalizm Wislakow.
Bo co innego jest wygrać z Wisłą a co innego z jakimiś "ogórami",tak przynajmniej wieść gminna niesie.
A co nie zauważyłeś ostatnio minimalizmu w grze Wisły ?
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 30.09.2009, 16:07
kristos napisał(a):Wyświetl post
Bo co innego jest wygrać z Wisłą a co innego z jakimiś "ogórami",tak przynajmniej wieść gminna niesie.
A co nie zauważyłeś ostatnio minimalizmu w grze Wisły ?


No bo zawsze wygrac z kims lepszym ma wiekszy wydziwek niz wygrac z kims slabszym

W pilce zauwazcie kazdy wyzwala dodatkowe poklady energii,itd jesli przyjdzie mu pokazac sie ze da rade walczyc z kims kto z gory uwazany jest za faworyta.my tak mamy w pucharach ,(no ale nie w tej edycji ...).

W kazdym razie nie lczcie ze "slaby " Slask odpusci czy cos.Mobilizacja musi byc.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:27.