
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Piła
Offline |
#11
|
|
We Wrocławiu będzie ciężki mecz.
Śląsk to specjaliści od remisów i nie zdziwiłbym się gdyby właśnie taki rezultat miał miejsce. My nie mamy Sobola, a oni dwóch Gancarczyków. Mimo wszystko uważam, że mamy naprawdę spore argumenty na zwycięstwo. Brożek strzelił gola z Polonią, może się w końcu rozstrzela na dobre? Kiedyś musi. Sobol nie zagra więc wydaje mi się, że Skorża postawi na Diaza i Jirsaka, który ostatnio gra coraz lepiej. Na pewno z obu stron będzie to otwarte spotkanie, bez murowania dostępu do własnej bramki. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|