
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#1
|
|
Ciekami mnie na czym ma polegać taka współpraca. Wątek otwieram żeby wszyscy poinformowani mogli sie podzielić swoimi informacjami, a potem żeby komentować eventy które podobno mają toważyszyć premierze fify 10. Dlatego proszę moderatorów o nie kasowanie tego tematu, przynajmniej do premiery tej gry. po cichu liczę na odpowiedź kogoś powiązanego z EA Polska
Na stronie oficjalnej Wisły kraków pojawił się dziś artykuł traktujacy o szeroko zakrojonej wspólnej akcji marketingowej naszego klubu i najnowszej odsłony gry piłkarskiej "elektroników" FIFA 10. http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_real_madryt/ Artykułowi toważyszy galeria zdjęć i filmik. Materiały te skupiają sie jednak na naszych zawodnikach grających w grę niż na zapowiadaniu tego co ma się wydażyć. Z artykułu można wywniskować że na kampanię będą się składały następujące pozycje - obecność piłkarzy Wisły na premierze gry w Krakowie - sparing e-sportowy w FIFA 10 pomiędzy drużynami Wisły i Legii - konwent FiFA - I co mnie szczegulnie zainteresowała dystrybucja specjalnej "Wiślackiej" Edycji gry "FIFA 10" dostępnej ponoć jedynie w Wiślackim Świecie. Dlatego zachęcam do dyskusji i spekulacjio, szczególnie osoby które wiedzą coś o nadchodzących akcjach. Oto moje pytania : - kiedy plonowana jest oficjalna premiera gry, z udizałem naszych piłkarzy i w jakim miejscu w krakowie ? - to samo odnośnie tego sparingu ? - czy ktoś ma pojęcie o innnych wydażeniach które mają byc częścia tych akcji promocynjnych ? - na czym bedzie polegała szczegulność Wiślackiej edycji FIFY 10 - Pytanie do REDAKCJI : Czy akcja promocyjna na naszym serwisie jest częścią tej kompanii, i czy wersja gry która mam być do wygrania w tym konkursie ma być zwykła kopią gry, czy Specjalną Wiślacką edycją ? - czy owe specjalne wydanie gry bedzie dostępne przez oficjalny sklep klubowy, lub ze sklepu WisłaKraków.com ? - czy jego cena będzie inna niż standardowych sklepowych wydań ? (119zł) Piszcie i dyskutujcie !! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#2
|
|
jesli sie myle to poprawcie ale wydalej mi sie ze Legia tez ma taką umowe i to od roku/dwóch ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#3
|
|
Wiślacka Fifa 10 będzie dostępna TYLKO! w Wiślackim Świecie.
Cytat:
![]() Ma być specjalną specjalną, Wiślacką edycją. Jeśli chodzi o jego cenę, obawiam się, że może być droższa ;/ Ale tego nie wiem na 100 % ![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#4
|
|
o kurna wykładam 100 zł i biore Wiślacką edycje nie ma bata kupuje w tym roku!
Edit:Marcelo Brazylią hahha jaka zabawa A Maciej Skorża to co? Fm? xD![]() Oby tak w relau
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 25.08.2009 o godz. 19:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#5
|
|
Hehe, zwłaszcza: "oł yes! bryyyliaaant sejw baj de Pawełek!"
P![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#6
|
|
pytanie do redakcji: Czy ta Wiślacka Fifa będzie tylko na PC czy też na PS3?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#7
|
Przecież brak faców nie jest wynikiem jakiegoś ograniczenia w grze co do ilości twarzy, tylko tego, że nikt nie chce się tego podjąć dla słabszych klubów i zawodników bo zajeło by to za dużo czasu. Mam nadzieję że ta współpraca zaowocuje właśnie tym że w tym roku w FIFIE dobrze oddana zostanie nasza drużyna, a nasi piłkarze, zostano odpowiednio odwzorowani - tj koniec z Boguskim gorszym od Janika, Marcelo na poziomie graczy Cracovi itd. Co do samej edycji bardziej spodziewałem sie czegoś w rodzaju edycji kolekcjonerskiej gry w opakowaniem w barwach Wisły, jakimiś pierdułkami breloczkami, hustkami Wisły, z ewentualnie jakimś symbolicznym dodatkowym kontentem elektronicznym np chanty do wgrania do piosenek w grze. Edit: Co do wspólpracy z Legią - wydaje mi sie że nie było to na tą skalę. Mieszkam w Warszawie i nic nei słyszałem. Był tylko mecz w FIFę między zawodnikami Lecha i Legi, ale dlugo po premierze gry, i żadnej "Legionistycznej wersji gry nie było" Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Angmir : 25.08.2009 o godz. 19:36.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#8
|
|
Jak coś będzie takiego to ja rozumiem
http://www.youtube.com/watch?v=vWoJcIcTs88&feature=fvst Wyobraźcie Sobie Szpaku i Szaranowicz kontra hymm Borek i Kołtoń? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#9
|
|
Singlar z Jirsakiem mnie lekko zniszczyli na tym filmiku
![]() ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie
Offline |
#10
|
Ostatnio edytowane przez GJ1906 : 25.08.2009 o godz. 20:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#11
|
|
Cytat:
![]() ![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Offline |
#12
|
|
Co to za problem z pojemnością przecież gry na PS3 są na Blu-Rayu więc się wszystko zmieści
![]() Mam nadzieję, że wyjdzie na PS3, bo jak nie to jak pieprze to. No i właściwie to kiedy ma to wyjść, bo nie wiem czy czekać czy kupować FIFĘ 10? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#13
|
|
www.wisla.krakow.pl, osobiście się nie doczytałem, ale wiecie jak to jest [%]
![]() EDIT: Mogą wydawać to nie tylko na PS3, ale także na PieCa ![]() ![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline |
#14
|
|
Ciekawe ile gwaiazdek bedziemy miec
Przydalo by sie z 4 chociaz![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#15
|
|
"Gwiazdki" to wypadkowa umiejętości zawodników klubu więc żeby mieć 4 gwiazdki musielibysmy mieć wszystkich zawodnikó 1 składu w okolicach skilla 75-80 a rezerwowych 65-75. Będziemy mieli pomiędzy 2,5 a 3 to i tak jest ok.
Do pana co wspominał że zrobienie lepszych twarzy dla Wiślaków to kwestia miejsca na dysku. Wystarczy że lepiej dobiorą facy z pośród tych standardowych żeby to lepiej wyglądało, a nie że jeden Brożek wyglada jak Sobolewski i ma włosy ciemne, a drugi jak Kryszałowicz z blond włosami !! Jak luż mówiłęm licze na lepsze w tym roku odwzorowanie skillów w całęj anszej lidze. Niech EA pokaże że im zależy na zwiększeniu sprzedarzy w Polszy |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#16
|
|
Wspominałem o tym, że żeby zrobić rozszerzenie dla całej ligi z face-ami, korkami, kitsami, stadionami itp. itd. gra zajmowałaby za dużo miejsca na dysku. Owszem, że na PS3 można wrzucić na blue-raya, ale powiedzmy sobie szczerze, głównym polem do popisu będzie PieCyk. Jeżeli będziecie chcieli poprawić jakość, ściągajcie patche, łatki i spolszczenia. Linków podawał nie będę, pewnie sami wiecie o jakie mi chodzi.
Angmir, tak się składa, że widziałem wersję Fify (wtedy jeszcze 09) dla Realu Madryt. I powiem Ci, nie wiem, odkąd mieli z nimi podpisaną umowę, ale były wszystkie oryginalne twarze dla zawodników, b.dobrze rozłożone skille, stadion ( no baa ;] , kitsy, korki, oraz menu w barwach Galacticos. Nie liczę na taki efekt na początku współpracy EA z Wisłą, ale jestem dobrej myśli. Poza tym sam wiesz, że jesteśmy 70 ligą na świecie, nie licz na to, że Pawełek będzie miał refleks na 80, albo Brożek z Ćwielongiem skuteczność 99, bądźmy realni Gra zamyka sprawy kto gdzie gra 25 sierpnia albo lipca, także jeszcze niektórzy zdążą przejść do innych zespołów. Masz opcję transfery klubowe, jakbyś chciał uaktualnić troszkę fifę, ściągnij creation mastera, i wgrywaj sobie co chcesz, nasi patchmakerzy ( w tym ja ;] ) są naprawdę b.zdolni ![]() PS: Na głównej nic nie wiedzą nt konsol, na jakich będzie sprzedawana gra. Można się domyślać, że pewnie będzie to PS3. ![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#17
|
OK ale przecież ze skillami właśnie chodzi mi o to żeby były odwzorowaniem rzeczywistości a nie Cwielong łowca bramek. Z tego co wiem taką robote powinien zrobić tzw "reasercher" EA na Polskę. Żeby nie było potem kwiatków takich że dajmy na to Rosłoń (kto to jest gra wogóle w Wiśle ?) w F09 był lepszy od Głowackiego i Marcelo. Wiadomo ciężko przewidzieć rozwój piłkarza, ale przynajmniej startowe skille powinny odzwierciedlać to jak ktoś gra. I teka praca powinna być włąsnie pracą EA Polska, a nie moderów. A co do edytorów, tow iem sam sobie przerabiam polską ligę za pażdym razem - tyle że taka przebudowa zajmuje mi ok 2 miesięcy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#18
|
|
Zawsze można użyć dobrej kompresji
nie zapominajcie o tym.Ciekawi mnie co będzie w tej edycji Wiślackiej? może stadion Wiselki? przyspiewki dla Wisly korki stroje,flagi?edit
Jakieś wywiady etc.
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 25.08.2009 o godz. 22:49.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#19
|
|
Skończy się zapewne na Wiślackiej okładce i menusach jak to napisał kolega wyżej,swoją drogą jaki EA Polska miało by popyt gdyby co roku robili takie ekstra wydania dla danej drużyny,jej stadion,przyśpiewki,jakieś bonusy klubowe do odblokowania w postaci archiwalnych filmików...ehhh pomarzyć...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2009
Offline |
#20
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#21
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#22
|
|
Co to za morda na tej okładce Fify w środku?
![]() ![]()
WISŁA!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#23
|
|
Najwiekszego wirtuoza pilkarskiego w Polsce.
Dobrze ze "Wasza" wersja bedzie tylko do kupienia u Was na stadionie, bo mnie by chyba cos strzelilo jakbym sobie odpalil fife a tu menusy w barwach kojarzacych sie jednoznacznie z Wisłą ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa
Offline |
#24
|
|
Wiadomo coś na jakie konsole miałaby wyjśc ta edycja? Mam nadzieję, że na Xbox360 będzie
![]()
Wisła górą,
Wisła pany, jestem w sobie zakochany
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#25
|
|
Na głównej nie mają pojęcia, na które konsole wyjdzie ta edycja.
![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#26
|
|
To mam nadzieje ze zrobia porzadnie sklad Wisly, bo w 09 to jest masakra (wersja XBOX)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Online |
#28
|
|
Wisła jak zwykle będzie miała 3 gwiazdki (ewentualnie 2,5 lub 3,5)
Ważne jest by piłkarze mieli odpowiednia ilosc pkt, w 2009 bylo z tym slabo. Pawełek 65, Alvarez 70, Głowa 72, Marcelo 73, Pietia 70, Łobo 65, Sobol 73, Cantoro 66, Jirsak 66, Diaz 70, Kirm 70, Mały 70, Brożek 75, Boguski 73, Ćwielong 68, Jop 70, Singlar 68, Garguła 74, Burliga 63, Cebanu 60 Ja tak to widzę, ważne by Głowa i Marcelo byli lepsi od Jopa, Diaz by mógł grać an 3 pozycjach, Łobo był słabszy od Małego, tak samo Jirsak od Sobola i Diaza, oczywiście Brożek najlepszy Te pkt powinny wg mnie różnic sie 1-3 pkt (na korzyść lub nie korzyść) od tych z fify. Na prawdziwej okładce Fify jest R. Lewandowski? |
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Offline |
#29
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
Jeszcze jedna sprawa to widełki jakie są odgórnie przyporządkowane każdej lidze. W Wiśle zwyczajnie nie może być aż tylu zawodników z ratingiem powyżej 70 bo to znacznie powyżej narzuconego potencjału ligi. Co do twoich propozycji to duża część z graczy będzie zapewne wyglądać bardzo podobnie. Mam spore wątpliwości co do twojej oceny graczy takich jak Ćwielong, Burliga, Piotr Brożek czy Cebanu. Moim zdaniem znacząco ich przeceniłeś. kamikaze napisał(a):
Ostatnio edytowane przez Arked : 26.08.2009 o godz. 11:39.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|