The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
GJ1906
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 25.08.2009, 19:58
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Jaki jest sens przygotowywać coś takiego i potem nie umieścić tego w grze dla wszystkich ?

Przecież brak faców nie jest wynikiem jakiegoś ograniczenia w grze co do ilości twarzy, tylko tego, że nikt nie chce się tego podjąć dla słabszych klubów i zawodników bo zajeło by to za dużo czasu. Mam nadzieję że ta współpraca zaowocuje właśnie tym że w tym roku w FIFIE dobrze oddana zostanie nasza drużyna, a nasi piłkarze, zostano odpowiednio odwzorowani - tj koniec z Boguskim gorszym od Janika, Marcelo na poziomie graczy Cracovi itd.

Co do samej edycji bardziej spodziewałem sie czegoś w rodzaju edycji kolekcjonerskiej gry w opakowaniem w barwach Wisły, jakimiś pierdułkami breloczkami, hustkami Wisły, z ewentualnie jakimś symbolicznym dodatkowym kontentem elektronicznym np chanty do wgrania do piosenek w grze.

Edit: Co do wspólpracy z Legią - wydaje mi sie że nie było to na tą skalę. Mieszkam w Warszawie i nic nei słyszałem. Był tylko mecz w FIFę między zawodnikami Lecha i Legi, ale dlugo po premierze gry, i żadnej "Legionistycznej wersji gry nie było"
Może "polski" oddział pokusi się o wstawienie twarzyczek tylko do wersji na teren Polski, przecież to nie problem o czym przekonują facemakerzy amatorzy z for Fify i PES'a, choć bardziej wydaje mi się że będzie może Wiślacka okładka + menusy zapewne i to wsio.
Ostatnio edytowane przez GJ1906 : 25.08.2009 o godz. 20:03.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:20.