The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2009, 22:03
bartek89TS napisał(a):Wyświetl post
Jeśli by każda drużyna wykorzystywała wszystkie sytuacje w meczu to by były wyniki hokejowe,wiem że fajnie by było jak by strzelali więcej, ale ważne że strzelają tyle ile wystarcza aby zdobyć 3 punkty.A co do tego że wygrywamy ze średnikami, to powiem Ci że mecze z takimi właśnie "średniakami" to są najtrudniejsze mecze i o klasie drużyny świadczy to że wygrywają takie mecze.Zawsze może być lepiej, efektowniej skuteczniej ale narazie ważne że jest jak jest, a lepiej jeszcze będzie o to się nie bój.
Nikt nie karze im wykorzystywac kazdej sytuacji. Ale przynajmniej pasowaloby, zeby Mistrz kraju i druzyna ktora chce (chciala) w koncu zdzialac cos w pucharach, przynajmniej co 3-4 taka sytuacje wykorzystywala. Niestety, nie wykorzystujac sytuacji sam na sam, czy kontr z przewaga lub identyczna iloscia zawodnikow - dalego nie zajdziemy.
Pojedziemy na jakies Piasty czy Odry, strzela nam bramke i bedziemy bic glowa w mur. A potem bedzie lament na forum...

Nasza gra wyglada bardzo fajnie do 16 metra. Potem niestety gramy piach

Ed:
Arka swietujaca 30. rocznice zdobycia pucharu Polski -
Ostatnio edytowane przez mic : 21.08.2009 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:56.