The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > English Forum
Nazwa użytkownika
Hasło


English Forum Want to talk about Wisła in English? This is the room for you!

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
fcflora
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 30.06.2009, 21:31
http://www.youtube.com/watch?v=i91UvPhzFAg Flora fans singing that song too

http://www.youtube.com/watch?v=NsfayX8vkMw
Sing that song!
Flora fans support Nõmme Kalju in that video when Kalju play with levadia.
Ras Tva Tri levadia sossi means one two three levadia sucks!

levadia is Flora biggest rival in Estonia and we really hate levadia!

One of the levadia fans is true legia supporters. We hope u let us to come Wisla sector, so we can support Wisla with you.

Hej, Wisla Krakòv!
Ostatnio edytowane przez fcflora : 30.06.2009 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > English Forum

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:28.