
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
|
prawnik25 - jak tak bardzo kibicujesz Lechowi, żeby zdobył MP, to podpisuj się po prostu jako kibic Lecha, bo niektózy mogą błędnie pomyśleć, że kibicujesz Wiśle. Co do zasłużenia sobie na tytuł - Wisła gra na wiosnę zdecydowanie najlepszy futbol w Polsce, co znajduje odzwierciedlenie w tabeli rundy wiosennej. Gdyby nie sporo straconych punktów przez zwykłego pecha, nieskuteczność, błędy Pawełka (Bogu dzięki już gra przyzwoicie), to byłoby już pozamiatane, 10 punktów przewagi i końcówka jak rok temu.
Co do Lecha, na mistrza nie zasługuje się, grając z Austrią Wiedeń, Feyenordem czy Udine, tylko z ŁKS-em i Ruchem Chorzów. Tyle w tym temacie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|