
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#91
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#92
|
|
mecze piątej kolejki zostały przełożone na czwartek, w czwartek również zostanie rozegrana 6 kolejka
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#93
|
|
Zakończył się pierwszy sezon Ligi Wiślaków
![]() ![]() Wyniki ostatnich kolejek: ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#94
|
|
Mam nadzieje że w nastepnym nie bedzie tak łatwo, Genio juz zapowiedzial mobilizacje;p
Mistrz i Król Strzelców, nieźle
Ostatnio edytowane przez kamilll1906 : 09.04.2009 o godz. 22:53.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#95
|
|
Ej ludu czemu walkower...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#96
|
|
a kiedy gramy 4v4
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#97
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#98
|
|
Tak w ogóle wielkie dzięki wszystkim za te mecze
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#99
|
|
walkower poniewaz bylismy umowieni wczoraj na mecz, zagraliscie pierwszy z West a pozniej nie zagraliscie zaleglego z nami, dwa dni oczekiwania to i tak wiele
chociaz chcialem ten mecz zagrac, by o krola strzelcow powalczyc, ale w koncu zakonczylismy pierwszy sezon i otwieram zapisy na nastepny rozumiem ze obecne sklady pozostają, chyba ze chcecie jakichs roszad? nie przenosze tematu na kibice.net, bo nie mozna sie tam zarejestrowac, trzeba liczyc ze znajdą sie chetni kolejni wislacy Zgłosili się: 1. Antaeus [Genio] 2. Zetka [oskar TS] 3. Matubatu [maksinho] 4. Napoleon [janko04] 5. Bebeto [dzwd] 6. Kamlaz [kamilll1906] 7. Legol 8. Macio [MaciOlsza1] Zapisy na drugi sezon otwarte do wtorku do 22:00
Ostatnio edytowane przez Genio : 10.04.2009 o godz. 16:05.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#100
|
|
mecz 4v4 proponuje rozegrać dzisiaj lub jutro o 21:00
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#101
|
|
Proponuje na dzis. Jutro mecz niepradwdaż
Sorry dziś też nie mogę ;/ Zagramy może jutro bo o 21 powinienem być już w domku. Powód: Wisła - Jaga
Ostatnio edytowane przez maksinho : 10.04.2009 o godz. 17:36.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#102
|
|
z takim zaangażowaniem to rozegramy ten mecz na pewno
kto nie moze niech poinformuje, moze wtedy ustalimy jakis termin niedziela godzina 19:00? |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#103
|
|
ludzie zapisywać sie, fajna gra
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#104
|
|
widze że temat troche upada
wiec kiedy zaczyna sie nowy sezon |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#105
|
|
odświeżam temat, potrzeba 5 chętnych aby wystartować z drugim sezonem
aktualnie zapisani: ![]() wszelkie informacje na temat gry znajdują się w pierwszym poście gdy znajdzie się 5 chętnych, przedstawię szczegóły rozgrywania ligi [terminarz, itp] |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#106
|
|
Zapisywać się panowie;>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#107
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#108
|
|
Ej a można się zapisać jeszcze
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#109
|
|
tak, pisalem do Ciebie na gg, odpisz
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#110
|
|
Mam nowy numer mistrzu
Wysłałem ci go na PW |
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!
Offline |
#111
|
|
siema też jestem zainteresowany ale nie wiem jak postępowac z ta gra jeśli ktos pomoze chtenie się zapisze . ps nie mam z kim utworzyc druzyny:(
![]() TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#112
|
|
pluti1906 kompan do druzyny sie znajdzie
![]() napisz do mnie na gg, wytlumacze Ci wszystko krok po kroku |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#113
|
|
moze ktos w tym temacie wytlumaczyc zasady tej gry, moze sie skuszę xD
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#114
|
|
wszystko opisalem w pierwszym poscie
![]() gramy mecze 3v3 [bramkarz jest AI] ktore trwaja 20min, gra polega na tym, ze 'sterujesz' tylko swoją postacią na boisku [gameplay to dobrze ukazuje] terminarz i lige oraz puchar ligi juz przygotowalem, jak zbierze sie wystarczajaca ilosc osob wtedy wszystko rozpiszę [brakuje jeszcze 1 osoby] najlepiej to sciagnac gre, napisac do mnie na gg, umowic sie w wirtualnym swiecie na treningową gre i wtedy wszystko stanie sie jasne swoją postac mozna szkolic, poprzez samą gre oraz trenowanie na silowni, a takze kupowaniem 'skilli' mecze bedziemy rozgrywac o 21:00 we wtorek i czwartek oraz o 19:00 w niedziele, zawsze mozna przelozyc mecz o 1 dzien maksymalnie
Ostatnio edytowane przez Genio : 25.05.2009 o godz. 15:11.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#115
|
|
Szkoda bo ja raczej nie moglbym grac o tej 21
gre sciagnalem, troche trudno strzelic ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#116
|
|
a tutaj wycinek z powtórki z meczu 11v11, biegałem gdzieś w obronie po stronie fioletowych
![]() - http://www.youtube.com/watch?v=TmpqBwE_C20 w 4 dywizji, a od tej każdy zaczyna, można grac tylko 3 a-side i 5 a-side, czyli 3v3 i 5v5, dopiero od 3 dywizji można grać wszystko [7v7 i 11v11] |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#117
|
|
zaczynamy zabawe, uczestnikow ligi zapraszam na tą strone, tutaj prowadze rozgrywki:
- http://rfactor.xup.pl/viewtopic.php?t=182 rejestracja nie wymaga potwierdzania przez email
Ostatnio edytowane przez Genio : 26.05.2009 o godz. 15:23.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!
Offline |
#118
|
|
ja delaj jestem chętny lecz mam mature ustną w czw i nie mam czasu dopiero moge w czwartek wejśc to napisze i mam nadzieje ze się wkręce.Pozdro
![]() TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#119
|
|
pluti1906, wciaz jestes chetny do gry?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków
Offline |
#120
|
|
Jesli pluti by zrezygnowal to ja sie pisze
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|