
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Ej ludu czemu walkower...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#2
|
|
walkower poniewaz bylismy umowieni wczoraj na mecz, zagraliscie pierwszy z West a pozniej nie zagraliscie zaleglego z nami, dwa dni oczekiwania to i tak wiele
chociaz chcialem ten mecz zagrac, by o krola strzelcow powalczyc, ale w koncu zakonczylismy pierwszy sezon i otwieram zapisy na nastepny rozumiem ze obecne sklady pozostają, chyba ze chcecie jakichs roszad? nie przenosze tematu na kibice.net, bo nie mozna sie tam zarejestrowac, trzeba liczyc ze znajdą sie chetni kolejni wislacy Zgłosili się: 1. Antaeus [Genio] 2. Zetka [oskar TS] 3. Matubatu [maksinho] 4. Napoleon [janko04] 5. Bebeto [dzwd] 6. Kamlaz [kamilll1906] 7. Legol 8. Macio [MaciOlsza1] Zapisy na drugi sezon otwarte do wtorku do 22:00
Ostatnio edytowane przez Genio : 10.04.2009 o godz. 16:05.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|