
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#61
|
|
fajna fajna
![]() idzi ktois zagrac? |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: JKG
Offline |
#62
|
|
da rade jeszcze zapisać albo coś? ;p
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#63
|
|
Dziś drużyna Legends i Olympiakos grają zaległy mecz. Przypominam !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#64
|
|
co do zapisow, jezeli procz Was dwoch, dolaczy jeszcze kolejnych dwoch, wtedy dolozymy do ligi dwa zespoly
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#65
|
|
Zakończyła się pierwsza kolejka Ligi Wiślaków
Wyniki: ![]() Następna kolejka: ![]() tabela ligi i król strzelców uaktualnione w pierwszym poście
Ostatnio edytowane przez Genio : 30.03.2009 o godz. 20:02.
|
|
|
|
Member
Od: 08.2008
Offline |
#66
|
|
juz nie da sie zapisac? opisałbys tą gre jakieś porady? bo jestem na tej mapie i nic wiecej nie wiem
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#67
|
|
dwa posty wyzej napisalem kiedy przyjme kolejnych do ligi
a co do gry, na poczatku trenuj na hali osrodka klubowego, aby do niej wejsc porozmawiaj z postacią stojącą w rogu boiska |
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2009
Skąd: O1
Offline |
#68
|
|
Genio ja dziś nie dam rady zagrać tego meczy z tobą możemy przełożyć go na inna godzinę albo na inny termin np jutro albo o 20:30 jakoś tak
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#69
|
|
rozmawialem z drugim graczem naszego zespolu i zgodzil sie na rozegranie dzisiejszego meczu o 20:30, jezeli i Wy oboje mozecie wtedy zagrac, potwierdz termin :]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#70
|
|
Osobiście się dostosuję
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: JKG
Offline |
#71
|
|
A na jakich serwerach gracie? Bo mi do Pele pisz, że jakiś błąd :|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#72
|
|
gramy na Pele, a dokladniej o jakim bledzie piszesz?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#73
|
|
Olympiakos- West Ham dzisiaj o 21 jak zostalo ustalone z Bebeto ja zakladam serwer nazwa standardowa, ale Genio haslo to samo czy inne
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#74
|
|
to samo haslo, nie mielismy ostatnio nieproszonych gosci wiec hasla zmieniac nie trzeba
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#75
|
|
Zakończyła się druga kolejka Ligi Wiślaków
Wyniki: ![]() Następna kolejka: ![]() tabela ligi i król strzelców uaktualnione w pierwszym poście |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#76
|
|
Chyba nazwę Legends zmienimy na Górnik Zabrze
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#77
|
|
jutro wieczorem ostatnia kolejka rundy zimowej
oba mecze o duzej randze, jeden pokazujacy kto bezapelacyjnie goruje w lidze, a drugi pozwalajacy na ucieczke z miejsca zamykajacego stawke zmobilizujcie sie jutro, bo jest o co powalczyc :] |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#78
|
|
Dziś raczej nie dam rady zagrać o 19. Jeśli można proszę o przełożenie o godzinkę (na 20) . Dzięki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#79
|
|
w porzadku Legol, mecz Olympiakos - FC Dethrone rozegramy o 20:00
hasło do pokojów tak jak poprzednio |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#80
|
|
Antek jednak się wyrobie także możemy zagrać o 19.
Sry za zamieszanie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#81
|
|
Za to my mamy prośbę o przeniesienie naszego meczu na godzinę 20.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#82
|
|
Zakończyła się trzecia kolejka Ligi Wiślaków
Wyniki: ![]() Następna kolejka: ![]() tabela ligi i król strzelców uaktualnione w pierwszym poście |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Tarnów
Offline |
#83
|
|
no to jeśli by była możliwość to ja też chętnie bym dołączył.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#84
|
|
na chwile obecną to juz nie ma wiekszego sensu, sezon konczy sie za tydzien, wiec proponuje wszystkim nowym, aby trenowali tą gre indywidualnie, a po sezonie zglosili swoje kandydatury na nowy, nadchodzący sezon [rozpocznie sie zaraz po zakonczeniu obecnego]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#85
|
|
Haha Górnik wygrał
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#86
|
|
mecz 4 kolejki Olympiakos - Legends przelozony na poniedzialek godzina 20:30 ze względu na konflikt ze spotkaniem lech- Wisła
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#87
|
|
pierwszy mecz 4 kolejki juz sie odbyl, czekam na relacje z Waszych poczynań :]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#88
|
|
Zakończyła się czwarta kolejka Ligi Wiślaków
Wyniki: ![]() Następna kolejka: ![]() tabela ligi i król strzelców uaktualnione w pierwszym poście |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#89
|
|
przypominam ze na koniec gramy mecz 4v4 :] [1z4 vs 2z3]
oraz licze ze w drugim sezonie bedzie duzo wiecej osob chetnych do gry |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#90
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|