The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
oskar TS
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 25.03.2009, 22:37
Proponuje zrobic tak: gramy mecze u siebie i na wyjezdzie ( ) granatowa barwa oznacza gospodarza a pomaranczowa wyjazdowicza.Po zakonczeniu meczu dobrze by bylo zrobic skan wyniku.Gramy 10 min polowe czy 5.
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 26.03.2009, 00:49
reguly juz są ustalone, wszystkiego dowiecie sie niebawem, jak zamkne zapisy
gramy 20min jedną polowe i tylko jedną [niestety trening halowy nie umożliwia gry na dwie polowy]
skan mile widziany ale niekonieczny, i tak zapytam liderow zespolow o wyniki po meczach [zapamiętujcie kto z Waszej drużyny ile bramek strzelił w meczu, bedzie prowadzona tabela króla strzelców]

ps. łączcie sie w pary i podawajcie nazwy oraz sklady Waszych druzyn, jezeli chcemy z tym ruszyc
Ostatnio edytowane przez Genio : 26.03.2009 o godz. 01:05.
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 26.03.2009, 18:55
Siema Antek!

Jak mi się uda to uruchomić to też moge zagrać. Na razie ściągam...
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 26.03.2009, 19:04
Witam Legol
a wiec nie tylko na torze powalczymy, na boisku również
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 26.03.2009, 22:01
Śmieszna gierka, dobra zapisuj mnie do tej ligi
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 26.03.2009, 22:03
ustal nazwe zespolu i znajdz kogos do pary, ruszajmy z tym panowie!
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 26.03.2009, 22:39
dzwd napisał(a):Wyświetl post
Zgłaszam drużynę West Ham w składzie Napoleon [janko04] oraz Bebeto[dzwd].Ja przejmuję rolę szefa.
drużyna zapisana

czekam na resztę zgłoszeń!
Odpowiedz cytując
Cwiara11
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: 2pL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 26.03.2009, 22:56
Ja tez chetny bym był ;p
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 26.03.2009, 23:27
napisz na moje gg jaki masz nick w grze [gg podane w pierwszym poscie]
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 27.03.2009, 16:48
Szukam gracza do drużyny, chętni niech piszą... Co do nazwy jest mi obojętne...
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 27.03.2009, 18:36
gieniuś, ale o co chodzi? masz jakiś pomysł na to?
http://i44.tinypic.com/29fwkqr.jpg
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 27.03.2009, 18:48
Kamil napisał(a):Wyświetl post
gieniuś, ale o co chodzi? masz jakiś pomysł na to?
http://i44.tinypic.com/29fwkqr.jpg
http://footballsuperstars.com/forum/...hp?f=45&t=3075
tutaj sa wypisane karty graficzne na ktorych gra bez problemu sie uruchomi, jezeli Twoja karta nie znajduje sie na tej liscie to niestety nic nie mozna zrobic
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 27.03.2009, 21:34
możemy zaczynać naszą ligę!
wszystkie informacje dotyczące ligi znajdują się tutaj - http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5548 [tabela, król strzelców, terminarz]

Najbliższa kolejka



Kilka zasad:
1. Mecze rozgrywamy na boiskach, które można znaleźć na mapie w grze. Każda postać stojąca przed boiskiem przenosi na hale, na której się spotykamy o wyznaczonej porze
2. Mecze trwają 20 minut [jedna połowa i tylko jedna]
3. Pokój na hali zakłada tylko kapitan drużyny gospodarzy i musi nazywać się on tak: nick kapitana oraz skrót nazw zespołów które ze sobą mają zagrać na tym serwerze, w moim przypadku będzie to wyglądało: Genio FC-West [FC Dethrone - West Ham] [hasła będę przesyłał wszystkim na godzinę przed rozegraniem kolejki]
4. Aby wszystko przebiegało sprawnie należy wchodzić tylko do pokojów odpowiednio nazwanych, w których już jest kapitan gospodarzy, oraz należy zorientować się w podglądzie czy rozmieszczenie graczy w drużynach jest poprawne, jeżeli natomiast zdarzy się sytuacja, w której będą 4 osoby na serwerze ale nie w swoich drużynach, niech kapitan gospodarzy opuści pokój i poczeka aż reszta odpowiednio się dobierze]
5. Wynik meczu podają mi kapitanowie obu zespołów z zaznaczeniem, który zawodnik z jego drużyny ile bramek strzelił w danym meczu
Ostatnio edytowane przez Genio : 10.04.2009 o godz. 16:03.
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 29.03.2009, 11:18
przypominam, ze dzisiaj rozgrywamy pierwszą kolejke ligi

hasło do pokojów ligowych rozesle wszystkim na godzine przed rozpoczeciem kolejki [godzina 19:00]

zwracam uwage na pierwszy punkt ogolnych zasad:
1. Mecze rozgrywamy na hali przy ośrodku treningowym Arnington Albion [NIE w środku] [mapa miejsca w poście powyżej]
Odpowiedz cytując
AbdulTsw
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 29.03.2009, 20:05
Nie zjawiłem się bo wypadły mi sprawy rodzinne :( bardzo mi przykro ale są rzeczy których nie ominę żeby w coś zagrać .

Zmianę gracza akceptuje i rozumiem.

Powodzenia
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!

Kompot [*] Będziemy pamiętać!
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 29.03.2009, 20:34
wystarczyło tylko poinformować, zagralibyście nawet i teraz, a tak są niepotrzebne komplikacje
Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 29.03.2009, 20:43
nie no zdarzają się takie rzeczy ;/
Odpowiedz cytując
AbdulTsw
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 29.03.2009, 20:54
Gienio wybacz ... ale nie było mnie na kompie cały dzień oprócz 10 minut z rana kiedy wróciłem po nocy z pracy ... Wtedy nie wiedziałem jeszcze że nie zagram ... Później już nie miałem czasu zdarza się
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!

Kompot [*] Będziemy pamiętać!
Odpowiedz cytując
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 29.03.2009, 20:57
a tak ładnie zaczalem meczyk z Legends 2 do 0 wygrywalem ale coz...


chyba ze Legendsi sie zgodza zagrac meczyk raz jeszcze o ile istnieje taka mozliwosc, i Genio nie musisz zmieniać Abdula, dajmy mu szanse
Ostatnio edytowane przez kamilll1906 : 29.03.2009 o godz. 21:00.



Odpowiedz cytując
AbdulTsw
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 29.03.2009, 21:28
Nie nie spoko ja i tak muszę odpaść wypadły mi rzeczy o których nie myślałem więc looz
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!

Kompot [*] Będziemy pamiętać!
Odpowiedz cytując
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 29.03.2009, 21:55
skoro tak to poszukuje gracza do Olympiakos'u pisac na priv jak masz pojecie o grze



Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 29.03.2009, 22:05
Siema Kamlaz,
Antek (Genio) ustalił, że Matubatu będzie grał z jego ziomkiem, który miał zastąpić Abdula, a więc tym samym ja bym grał z Tobą. Co myślisz? Pasuje
Odpowiedz cytując
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 29.03.2009, 22:11
lajtowo podaj mi swoje gg przez priva, to bedziemy grali z Legends raz jeszcze skoro Legol zmienia druzyne



Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 29.03.2009, 22:15
tak, przy takich roszadach walkower jest nieuzasadniony, wstepnie proponuje Wam zagrac jutro o 19:00, odpowiada Wam ta pora?
Odpowiedz cytując
Cwiara11
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: 2pL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 29.03.2009, 22:21
A mi cos nie chce smigac ;/ Wyskakuje mi błąd "DirectX Failure ! ( D3DERR_ Invalidcall) "
Wgranie nowych sterowników kart graficznej i nowego Directa nic nie pomogło ... jesli ktos wie ocb ... niech pisze ;p
Ostatnio edytowane przez Cwiara11 : 29.03.2009 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 29.03.2009, 23:16
Cwiara11 napisał(a):Wyświetl post
A mi cos nie chce smigac ;/ Wyskakuje mi błąd "DirectX Failure ! ( D3DERR_ Invalidcall) "
Wgranie nowych sterowników kart graficznej i nowego Directa nic nie pomogło ... jesli ktos wie ocb ... niech pisze ;p
Genio napisał(a):Wyświetl post
http://footballsuperstars.com/forum/...hp?f=45&t=3075
tutaj sa wypisane karty graficzne na ktorych gra bez problemu sie uruchomi, jezeli Twoja karta nie znajduje sie na tej liscie to niestety nic nie mozna zrobic
tak jak pisalem wczesniej, sprawdz czy Twoja karta znajduje sie na tej liscie
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 30.03.2009, 12:53
ja mam pytanie do graczy Olympiakosu.

Jutro gramy mecz o 19 moglibysmy pozniej zagrac? o 19 mam rekolekcje, na ktorych musz byc bo w tym roku ide do birzemowania i są sprawdzane obecności. Proze o odpowiedz
Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 30.03.2009, 13:30
Spoko przełożymy
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 30.03.2009, 14:11
dzieki wielkie ale jutro zagramy na 100% a dziś tez mam spotkanie wiec przez 3 dni o 20 najwczesiej moge;>
Odpowiedz cytując
BęczarkaTS
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 30.03.2009, 14:14
fajna gierka? ja sie zarejstrowałem i własnie ją sciągam
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:46.