
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#32
|
|
Na temat przyczyn słabiej jak cholera gry Wisły powiedziano już chyba wszystko. Dzisiaj, po meczu ekipy z krainy kwitnącego kartofla można zobaczyć ile po raz kolejny straciliśmy. Cała trójka najgroźniejszych rywali "zagrała" dla Wisły. Lepszej kolejki nie można było sobie chyba wymarzyć !
Jedynie "skóro-kopy" sami nie potrafili zadbać o samych siebie ! Ktoś kilka dni temu napisał, że nie pamięta aby Wisła zagrała dwa prestiżowe mecze pod rząd z pełnym zaangażowaniem - na tzw. 200% swoich możliwości. Odpowiedź pozostawię bez komentarza... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|