
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#1
|
Zakładam komplet punktów Lecha i Wisły u siebie, jakąś nieudolność Kolejorza na wyjazdach (są najlepszą drużyną w lidze w tym elemencie (22 pkt w 10 meczach), ale załóżmy same remisy i porażkę z Legią). Wisła musiałaby wygrać połowę meczów wyjazdowych (2 z 4) i pokonać Lecha w bezpośrednim meczu. Realne? Lech 42 Wisła 38 20 Górnik - Lech 1 21 Lech - Arka 3 21 Wisła - Cracovia 3 22 Lech - Wisła 0:3 (pkt) 23 Wisła - Jagiellonia 3 23 Piast - Lech 1 24 Lech - ŁKS 3 24 Arka - Wisła 1 25 Legia - Lech 0 25 Wisła - Górnik 3 26 Lech - Ruch 3 26 Piast - Wisła 3 27 Wisła - Legia 3 27 Śląsk - Lech 1 28 Lech - Lechia 3 28 ŁKS - Wisła 1 29 Polonia - Lech 1 29 Lechia - Wisła 3 30 Wisła - Śląsk 3 30 Lech - Cracovia 3 Wisła 64 Lech 63 No i mamy jeszcze Legię, która powalczy o mistrzostwo. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|