
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#11
|
|
Tak na zimno już.
Świetna gra w 1 połowie, spokojnie powinno być ze 2-0 i po meczu - to chyba najlepsze 45 minut na wyjeździe w tym sezonie.Druga połowa słabsza ale czego moża było się spodziewac bez Brożka, który stanowi/stanowił niestety, 50% całej naszej siły ofensywnej. Przyznam się bez bicia że od 2 połowy wynik mnie już kompletnie jebał.Bez Pawła to już nie ma żadnej nadziei, bo zostajemy bez napastnika.Upadek wyglądał tragicznie i jasne że trzeba poczekać na oficjalne info, ale wszystkie znaki na niebie zdają się mówić że przynajmniej do jesieni Paweł ma posprzątane.W takim ****a mać momencie jego kariery:/ Pocieszające jest tylko to że w takim wypadku, zostaje z nami na najbliższy sezon(oby się wylizał tylko). Chyba że zdarzył się cud i to tylko jakieś skręcenie. Oprócz tego martwi tragiczna wprost forma Boguskiego. Beto w końcu prawie oddal strzał i widzieliśmy co z tego wyszło , on rzeczywiście chyba bardziej do koszykówki się nadaje, szczególnie w zespole który potrzebuje nie kolesia stojącego tyłem do bramki a gościa co dobrze gra głową(do przodu) i potrafi strzelić gola. Tak fajnie ten mecz przebiegał a zamiast święta, mamy stype. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|