
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz
Offline |
#11
|
|
Bo Skorza woli dawac szanse Lobodzinskiemu, ktory po wejsciu na boisko biegal jakby mial ze 120minut grania za soba...
Co do meczu to calkiem niezle rozgrywalismy, widac ze forma powoli, powoli idzie w gore. Jak zwykle tylko skutecznosc zakrawa o pomste do nieba, a jeszcze teraz w obliczu kontucji Pawla moze byc baaardzo nieciekawie z tym elementem. Podoba mi sie gra Beto, mowcie co chcecie ale drugiego takiego zawodnika w naszej lidze nie ma. Przewrocic go nie idzie, a przy tym wydaje mi sie ze to jest w tej chwili najlepszy technicznie pilkarz w naszej druzynie (zaraz za nim postawil bym Diaza). Dajmy mu troszke czasu a czuje ze bedziemy miec drugiego Marcina Kuzbe. ![]() "WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER" THE WHITE STAR DIVISION
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|