
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Czas na podanie składu minął dokładnie o godzinie 14:13!! Przecież nie bierzecie udziału w konkursie po raz pierwszy, czytać każdy potrafi więc po co robicie zamieszanie.
Bez odbioru. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#2
|
|
Przepraszam, ale jednak odpowiem. W zeszłej rundzie, tj. jesiennej wiele razy osobiście głosowałem kilka godzin przed meczem, jak z resztą wiele innych osób i nikt nie miał o to pretensji, a uczestnictwo było akceptowane... nie rozumiem zatem tej sytuacji. :/
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#3
|
Mieliście prawie tydzień na podanie swoich typów, więc pretensje możecie mieć tylko do siebie . |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|