
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#31
|
|
tak wiec jak widzicie po zażartej walce;p dokonczylismy lige... i gdyby nie ostatnie 4 kolejki ktore sobie totalnie odpusciliscie to moglbym powiedziec ze liga była naprawde fajna
![]() a teraz kilka słow co do nowego turnieju: zrobie turniej ktory bedzie grany na zasadach LM... czyli bedzie to 4 lub 5 grup po 4 druzyny.. z grupy awansuja po 2 druzyny i dalej beda grał☻y w fazie pucharowej ( mecz i rewanz) natomiast druzyny ktore zajma 3 i 4 miejsca w grupach beda graly w UEFA ( robie to po to zeby kazdy mogł grac ) tez mecz i rewanz... narazie zbieram ludzi chetnych do gry.. o tym kto bedzie gral jaka druzyna decyduje miejsce zajete w lidze ( np gdy osoba ktora zajeła np 3 miejsce bedzie chciala grac np Wisła.. i osoba ktora zajela 12 miejsce rowniez bedzie chciala Wisla to wtedy Wisłe otrzyma ta osoba z 3 miejsca) tak bedzie najsprawiedliwiej zasady gry sa mam nadzieje znane wszystkim... jesli ktos chce sie zapisac do turnieju nich pisze do mnie na gg; 7677002 LISTA GRACZY: 1.Joecole92 - Chelsea 2.grzesiek632 - Man C 3.Placho 4.MARCIN89 5.KacpiTSW - Arsenal 6.TS 7.Qbcio 8.Masztal 9.Martinho 10.Pawel_Bronowice 11.DominoForza 12.Bluesinger - Manchester United 13.AbdulTSW 14.usioc1 15.damian3k 16.marcinugorek 17.Więcuś 18.fugiell 19.Nsue 20.Dżołkmen 21.zdziechu24 22.artur czekam na kolejnych ludzi... spieszcie sie..
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 13.03.2009 o godz. 22:06.
![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|