The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 11.03.2009, 20:22
tak wiec jak widzicie po zażartej walce;p dokonczylismy lige... i gdyby nie ostatnie 4 kolejki ktore sobie totalnie odpusciliscie to moglbym powiedziec ze liga była naprawde fajna
a teraz kilka słow co do nowego turnieju:
zrobie turniej ktory bedzie grany na zasadach LM... czyli bedzie to 4 lub 5 grup po 4 druzyny.. z grupy awansuja po 2 druzyny i dalej beda grał☻y w fazie pucharowej ( mecz i rewanz) natomiast druzyny ktore zajma 3 i 4 miejsca w grupach beda graly w UEFA ( robie to po to zeby kazdy mogł grac ) tez mecz i rewanz...
narazie zbieram ludzi chetnych do gry..
o tym kto bedzie gral jaka druzyna decyduje miejsce zajete w lidze ( np gdy osoba ktora zajeła np 3 miejsce bedzie chciala grac np Wisła.. i osoba ktora zajela 12 miejsce rowniez bedzie chciala Wisla to wtedy Wisłe otrzyma ta osoba z 3 miejsca) tak bedzie najsprawiedliwiej
zasady gry sa mam nadzieje znane wszystkim...
jesli ktos chce sie zapisac do turnieju nich pisze do mnie na gg; 7677002

LISTA GRACZY:
1.Joecole92 - Chelsea
2.grzesiek632 - Man C
3.Placho
4.MARCIN89
5.KacpiTSW - Arsenal
6.TS
7.Qbcio
8.Masztal
9.Martinho
10.Pawel_Bronowice
11.DominoForza
12.Bluesinger - Manchester United
13.AbdulTSW
14.usioc1
15.damian3k
16.marcinugorek
17.Więcuś
18.fugiell
19.Nsue
20.Dżołkmen
21.zdziechu24
22.artur

czekam na kolejnych ludzi... spieszcie sie..
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 13.03.2009 o godz. 22:06.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:57.