
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy zalezy Ci na powrocie koszykarzy Wisly Krakow do ekstraklasy? | |||
| Tak, popieram apel kibicow o poprawe sytuacji koszykarzy TS Wisly Krakow |
|
196 | 92,45% |
| Nie interesuje mnie dzialalnosc sekcji koszykowki TS Wisla Krakow |
|
16 | 7,55% |
| Głosujących: 212. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2008
Offline |
#31
|
|
a ja na sam początek wrzucałbym info na główną stronę przed każdym meczem, oraz plakacik wrzucony na kilka słupów i puszczony w internet - tak żeby ludzie się zaczeli schodzić jak np na Sopronie, ludzie brali swoich znajomych itp
petycje mozna wyslac, ale jak sie zbierze wiecej klikniec, do Pana Ludwika, i poczekamy na oficjalne stanowisko co do męskiej druzyny koszykówki TS Wisła. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|