
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#11
|
|
Właśnie słaba rozkmina, bo wszyscy jakoś dziwnie wierzą, że to Niemcy wywalą Danię i my jej kosztem przejdziemy dalej... A łatwiejsza droga wydaje się przez wywalenie Szkopów... ;] Prawdą jest, że jutro porażka Niemców i nawet wygrana Danii, oraz nasza wygrana daje wielkie szanse.
1) Dania 6 2) Niemcy 5 3) Polska 4 4) Norwegia 4 5) Serbia 3 6) Macedonia 2 wtedy Dania nie może sobie pozwolić na porażke, generalnie musi wygrać, bo jej porażka z Niemcami i nasze zwycięstwo to nasze wejście dalej. Tak samo Niemcy muszą wygrać, bo przy założeniu remisu Niemcy-Dania, Norwegowie mieliby z Niemcami zwycięstwo i ich wygrana z nami, daje wtedy awans Norwegom Paradoksem będzie jak Dania zremisuje z Niemcami, i my wygramy i będzie Dania 7, Niemcy 6, Polska 6.. bo wtedy mimo wszystko wyjdą i Dania i Niemcy.. opcji jest jeszcze tyle, że aż sam się gubię. Ps. Chyba nie sądzicie, że jak jutro Niemcy zapewnią sobie awans, a zwycięstwo nad Norwegią ten awans zapewni, to że na Duńczyków się zepną i zagrają na pełnej k.... co by im złoić dupy, tak żeby se Polaczków do 1/2 wpuścić..? Edit: Dafi jakby wchodziły 4 to byśmy tu nie robili takich kombinacji... ;] Więc odpowiedź chyba znasz... ;]
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 25.01.2009 o godz. 00:14.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|