
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 12.2008
Skąd: z importu
Offline |
#11
|
|
Najlepszy forumowicz: Jay-Z
Miss forum: Paulinka_WKS Mister forum: Gucio25 Innowierca: ToTylkoJa Chlor: Jelon Jajcarz: gigant Najmądrzejsze posty: orzeu Debiut: Kobieta_Wislaka Największy postęp: Kurt C. Zaginiony w akcji: Omlet Pokemon: Fuss Największy zonk: Konfidenci z Kałuży Wydarzenie: Wisła - Lechia Nadzieja forum: Herthausen Najbardziej druzgoczący post: O Brożku Najweselszy post: "Przepraszam bardzo... Jeśli "do pieca" to antysemityzm, do aż boje się iść podłożyć żeby nie zgasło.... " Najgłupszy post: Fuss o SKWK Najmądrzejszy post: http://wislakrakow.com/forum/showpos...88&postcount=1 Rozmywacz pozytywny: Parapapa Rozmywacz negatywny: rafalek Najlepszy moderator: pan_premier Najgorszy moderator: Wilku Najlepszy temat: Malujemy Wiślackie Okolice! Najlepszy avatar: ...:::Tomo:::... Najlepszy podpis: Bubuu Nocny "marek": Dorotja Wyróżnienie: ewcia - Za to że jeszcze Ci się chce.... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|