
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#11
|
|
Najlepszy forumowicz: Emsi
Miss forum : Mister forum: Innowierca: ToTylkoJa Chlor: Jajcarz: Gigant Najmądrzejsze posty: emsi Debiut: Kobieta_Wislaka Największy postęp: Zaginiony w akcji: Pokemon: Paty i te różne Największy zonk: Wydarzenie: Mecz zgody z Lechią. Nadzieja forum: Najbardziej druzgoczący post: Nie będę oryginalny i wybiorę ten z Brożkiem w roli głównej Najweselszy post: Większość z łapu-capu Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny: Ibutti Rozmywacz negatywny: Najlepszy moderator: pan_premier Najgorszy moderator: Najlepszy temat: Mam pytanie Najlepszy avatar: mcovalski Najlepszy podpis: ![]()
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|