
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wierzysz w to co widziales ? | |||
| Tak ! zgadzam sie w 100% |
|
46 | 44,66% |
| Bajka wymyslona przez zakreconego 15latka. |
|
35 | 33,98% |
| Nie interesuje mnie to. |
|
22 | 21,36% |
| Głosujących: 103. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#1
|
|
Na kilka postow powyzej odpowiem pewnie jutro bo dzis juz nie dam rady.
A z troche innej beczki -goraco polecam film United 93, zaznaczajac ze nie jest to kino akcji , w zasadzie 0 efektow specjalnych - jest to jakby paradokument pokazujacy ten lot + cala sytuacje z porwanymi samolotami z perspektywy centrum dowodzenia lotow. Nie ma tu zadnej propagandy a w zasadzie film ma wydziwiek troche antyrzadowy, bo pokazuje totalny chaos i bezsilnosc panstwa , ktory zapanowal gdy sytuacja zaczela wymykac sie z pod kontroli. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|