The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Wierzysz w to co widziales ?
Tak ! zgadzam sie w 100% 46 44,66%
Bajka wymyslona przez zakreconego 15latka. 35 33,98%
Nie interesuje mnie to. 22 21,36%
Głosujących: 103. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.11.2008, 15:35
uważam że bardzo prawdopodobna jest wersja z tego filmu...amerykanie chcieli napędzić swoją gospodarke...a wiadomo...wojna to najszybszy z możliwych sposobów...a WTC stał się pretekstem do wojny.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.11.2008, 16:04
Proud napisał(a):Wyświetl post
uważam że bardzo prawdopodobna jest wersja z tego filmu...amerykanie chcieli napędzić swoją gospodarke...a wiadomo...wojna to najszybszy z możliwych sposobów...a WTC stał się pretekstem do wojny.
Najszybciej zdobywa sie majatek na wojnie i narkotykach. Amerykanie maja 120 bilionow dlugu wobec swiata i musza w jakis sposob to splacic.

1q2 powiedz czemu uwazasz ze bzdurne sa tlumaczenia o WTC typu ladunki wybuchowe na fundamentach? Inna sprawa ze Amerykanom wcale nie chodzilo tylko o rope w azji mniejszej, tylko o narkotykiAfganskie i Irackie, a takze o zbuzenie budynku z archowami gieldy nowojorskiej stojacego tuz przy wiezach.

Ogolnie rzecz biorac jest to najwiekszy(odkryty) spisek w dziejach swiata choc w skali 1-10 jesli chodzi o rozmiary ja go oceniam na ... 1. Bo to naprawde pikus w porownaniu z tym co szykuje sie w Europie.

Unia europejska chce od 2010 roku zabrnienia przydomowej uprawy owocow i warzyw czyli chce by wszystkie ogrody zostaly zniszczone lub przynajmniej zarejestrowane. Po co? bo koncerny farmaceutyczne tego sobie zycza. Ludzie ktorzy sa mieszkancami krajow wchodzacych w sklad Unii Europejskiej nie beda od Konca 2009 roku mogli kupowac ziol, witamin, terapii naturalnych warzyw i owocow ktore byly uprawiane ekologicznie. Czemu? Powod jest prozaiczny ale jest jednym wielkim klamstwem. Ochrona ludzkiego zdrowia. Czemu klamstwem? Poniewaz chyba zdajecie sobie sprawe z tego co moze zrobic napromieniowana zywnosc. Juz nawet teraz niepasteryzowane mleko nie jest legalne bo nie wolno go rolnikowi sprzedawac konsumentom(niepasteryzowane - "prosto od krowy"). Jezeli naprawde do tego dojdzie z niedozywienia i glodu moga umrzec miliardy, powtarzam miliardy ludzi na ziemi! Nie wiem czy byloby naruszanie regulaminu gdybym tutaj umiescil link do petycji ktora nalezy podpisac by temu zapobiec, jednak zamieszczam go. http://www.eu-referendum.org/polski/...dies_info.html Jak wazne to jest chyba nie musze mowic.

Dodam tylko jeden cytat znanego niemieckiego lekarza ktory zalecal pacjentom medycyne naturalna wiedzac o jej wyzszosci nad chemicznymi specyfikami: "komisja wypowiedziala wojne medycynie naturalnej, a jej glownym celem jest wprowadzenie regulacji prawnych uniemozliwiajacych stosowanie mikroelementow i witamin pod pretekstem odkrycia rzekomych efektow ubocznych dzialania witamin. Jesli bedziemy rozpowszechniali informacje ze witaminy sa szkodliwe ludzie przestana je zazywac ergo - zaczna czesciej chorowac".

Dodam tylko od siebie ze jestesmy ludzmi a nie cyborgami i poki co nie potrzebujemy konserwacji naszych wnetrznosci!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:37.