The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.11.2008, 18:51
Kiepski wystep Jirsaka. Dorzucal slabe pilki i gral niemrawo.

Malecki byl malo widoczny (pierwsza polowa) i w najmniej oczekiwanych momentach popelnial bledy.

Do tego bezproduktywny Niedzielan, ktory w czterach na piec przypadkow odgrywa pilke do tylu.
Tak bylo nawet gdy mial wiele miejsca, po tym jak swietnie wypuscil go Malecki.
Moze trzeba mu wytlumaczyc, ze jego zadaniem nie jest wycofywanie pilki w kazdej sytuacji ?
W kazdym razie jego bezproduktywnosc jest porazajaca.

Jeszcze slowo o Lobo. Koniec meczu, wszyscy juz ostatkiem sil robia co moga, a ten daje probke mozliwosci swojej drewnianej nogi
Najpierw strzela kilka metrow nad bramka, a w kolejnej akcji zamiast do nieobstawionego Brozka, podaje wprost w rece Wyparly. DRAMAT.
Nic dziwnego, ze rozlegly sie pod jego adresem gwizdy.

Co do samego meczu, to najbardziej niedopuszczalna rzecza, byl brak zdecydowania i agresywnosci pod bramka LKSu.
Zwlaszcza Boguski sprawial wrazenie, jakby pomylil gre w pilke nozna z dostojnym spacerowaniem niczym po wybiegu.
Po tym co dzisiaj zobaczylem, moj optymizm przed kolejnymi meczami zostal ostudzony. Z taka jednostajna gra raczej nie mamy szans na ugranie kompletu punktow do konca tej rundy,
zgodnie z zalozeniemi trenera i pilkarzy. Cos musi sie zmienic, a raczej bardzo wiele, bo inaczej nic dobrego sie nam nie przydarzy, a i rywale slabsi od LKSu juz nie beda.

Do tej pory straty punktow w meczach z outsiderami, nie byly az tak bolesne, gdyz przynajmniej mialy miejsce na wyjazdach.
Oby dzisiejsza porazka (bo tak nalezy odbierac ten remis), nie miala brzemiennych konsekwencji w przyszlosci...
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 08.11.2008 o godz. 19:05.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43.