
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#11
|
|
Gdy klikam na ikonke rF'a pojawia sie setup z ustawieniami rozdzielczosci itd, gdy klikam ok na chwile znika ale gra sie nie wlacza tylko po chwili znowu pojawia sie ten setup i tak w kolko. Jakies pomysly co zrobic zeby gra sie uruchomila? Dodam tylko ze nie sciagalem gry z linkow podanych tutaj bo mialem gre na dysku juz wczesniej
Edit: zauwazylem ze dzieje sie tak tylko po skopiowaniu cracka wiec przydal by sie jakis dzialajacy
Ostatnio edytowane przez fanTS1906 : 08.11.2008 o godz. 01:41.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|