
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
lupus albus
Od: 09.2003
Offline |
#4
|
|
Kamyk,
bujasz się po prekolumbijskiej Ameryce, a ta nasza jest ciekawsza (typu sarmackie tamgi na wandalskich mieczach, czy stosy (ognie?) ofiarne z przełomu IX/X w) Teraz powinenes byc w miare na bieżąco, więc licze na takie rzeczy - choć właściwie powinienem ten topik podkleic do historycznego. ps. Współczuje rozpoznawania zapinek gockich i okreslenia po nich czasu stanowiska... ![]() ![]() Tristan, Scytowie, Niniwa 2, Prawicowe czytanki, St. Michalkiewicz, NSZ, Keine Grenzen Lew Dawidowicz Bronstein vel Trocki: ''Należy wysunąć hasło rewolucyjnego unicestwienia państwa narodowego. Domowi wariatów kapitalistycznej Europy, trzeba przeciwstawić program Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy, jako etap na drodze do Zjednoczonych Stanów całego świata''. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|