
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 08.2007
Offline |
#1
|
|
Zgadza sie, nie graly zle... ale graly duzo slabiej niz moga
![]() Mecz przegraly w momencie straty przewagi w 2 secie. Ten set mozna podzielic na 2 czesci: pierwsza 9:5, druga "nieco" slabsza 9:20 :/ W 3 secie jeszcze poderwaly sie na chwile ale szybko sobie przypomnialy chyba o 2 secie i znowu przegraly do 18. Ale nie ma co nazekac. Piast obok Lodzi jest murowanym kandydatem do finalu. Porazka musiala byc wkalkulowana. I tak 6 pkt w 3 meczach to sukces, ktorego wiele osob sie nie spodziewalo. Mile zaskoczenie jesli chodzi o frekwencje - 150-200 osob, chociaz atmosfera tez siadla w tym samym momenci co siatkarki w 2 secie. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|