
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Ja wystawiłbym w obronie duet Cleber - Marcelo. Głowacki jest z nami od dawna ale ciągle nie mam do niego zaufania. Ma niestety tendencję do zawalania ważnych meczów. Niedawno o tym przypomniał.
Biednie wygląda ofensywa. Na skrzydłach postawiłbym na Łobodzińskiego i Małeckiego bo Zieńczuk jest ostatnio porażająco bezproduktywny. W ataku Brożek z cofniętym Jirsakiem to jedyna sensowna opcja. Reszta standardowo. Już nie długo przekonamy się jak widzi to Skorża. Mam złe przeczucia co do tego meczu. Obym się mylił. EDIT: No i jest skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Sobolewski, Żieńczuk - Jirsak - Paweł Brożek. Moim zdaniem maksymalnie zachowawczy. Nie podoba mi się to zestawienie. Gramy chyba na 0:0. A Legia z dwoma napastnikami.
Ostatnio edytowane przez Arked : 26.10.2008 o godz. 16:39.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|