
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#1
|
|
kreseq
Takie numery jak przyznawanie nic nie znaczącego tytułu "zawodnika meczu" przez Canal + połączone z wręczeniem szampana dla rzeczonego delikwenta pamiętasz ? Zawsze wygrywał te zawody Czaruś "pełna kultura boiskowa" Kucharski. I oczywiście powiesz, że nie było przegięć nawet w tak durnej sprawie ? Otóż były i to grubymi nićmi szyte - ZDARZYŁO SIĘ, IŻ CZARUŚ DOSTAŁ TAKĄ NAGRODĘ NAWET W MECZU NIE GRAJĄC ! Moja żona ( daleka od orientacji w piłce nożnej ) jeszcze wiele lat po owym fakcie zawsze gdy oglądamy z synem C+ pyta z ironią: czy znów Czaruś był najlepszy ? Bagno jest bagnem i nazywajmy to po imieniu ![]()
...nieczytelny...
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|