
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#11
|
|
Dobry wynik jak na fakt, że po reprze zawsze Wisła gorzej, a warszawka frajersko straciła punkty. Mogło się skończyć wyżej gdyby Sobol miał instynkt snajpera. Na minus strasznie dużo strat w tyłach, z Legią takie niedokładności mogą się kończyć tragicznie. Małecki zagrał świetnie z Cracovią i Górnikiem, teraz znowu robił najwięcej wiatru. Nie pojmuję czemu trener uparcie wystawia Łobo w pierwszym składzie bo nie dość, że Mały jest w formie to jeszcze jest 100 razy bardziej perspektywiczny.
Lidera mamy za ch**a go nie oddamy! ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|