
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona
Offline |
#61
|
|
Ok, czyli jak zwykle hiszpanska 'mañana'. Co do przemieszczania sie po stadionie. Da sie, ale chyba w obrebie sektorow dla Barcelony. Nie wiem czy da sie przedostac na sektor Wisly. Mimo pokojowej natury katalonczykow to jest sektor przyjezdnych i chyba musi byc jakos odgrodzony od reszty.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2007
Skąd: Na razie Olsztyn / ale na pewno kiedyś KRAKÓW
Offline |
#62
|
|
Hej, ja tak trochę offtopowo a zarazem nie typowo
Mianowicie, szukam chłopaka z Bochni, który był na wyjeżdzie w Barcelonie. Jechał autokarami z SKWK. Jeżeli jest na forum proszę o kontakt.![]()
..."a na koniec przyszli turyści"...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#63
|
|
Czy żadna osobą, która była na meczu w Barcelonie nie chce sprzedać lub odstąpić swojego biletu? Chętnie taki nabędę, ponieważ jestem kolekcjonerem
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|