The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Nuke
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.08.2008, 13:29. Dojazd
Siema , mam do was wszystkich pytanie , czy po mecz ok. godziny 22 bedzie jechał jakiś autobus w strone zakopanego , który bedzie zatrzymywał się pod Alejami ? Z góry dzieki za odpowiedź
Odpowiedz cytując
miki2006
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.08.2008, 13:43
pod alejami ? hmm ciekawe ciekawe

poszukaj na stronach pksu i innych przewoźników
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.08.2008, 13:45
ale w którym miejscu na tych Alejach? Bo wiesz, jak wychodzisz z Reymonta to już na nich jesteś.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.08.2008, 13:45
www.rda.krakow.pl
PKS-y sie nie zatrzymuja w takich miejscach raczej. Na Matecznym i czasem na pl. Inwalidow.
sa jeszcze busy ale rozkladu nie znam.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 21.08.2008, 13:58
22.11 pod AGH staje Szwagropol:
http://www.szwagropol.eu/index.php?pageid=10498
Odpowiedz cytując
syp
Junior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 21.08.2008, 14:01
pks szwagropol:KRAKÓW DWORZEC AUTOBUSOWY -- 22:05 0 2. LUBIEŃ 23:03 23:03 49 3. SKOMIELNA BIAŁA 23:16 23:16 62 4. CHABÓWKA 23:22 23:22 68 5. NOWY TARG 23:39 23:39 85 6. BIAŁY DUNAJEC 23:53 23:53 97 7. PORONIN 23:58 23:58 102 8. ZAKOPANE DWORZEC AUTOBUSOWY 00:05 -- 109nie wiem czy zatrzymuje sie na alejach,
pociag jedynie do suchej:odjazd 22,19 zatrzymuje sie na wszystkich przystankach
Odpowiedz cytując
Nuke
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 21.08.2008, 14:06
Chodzi mi konkretnie o AGH
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 21.08.2008, 15:30
podbijam pytanie, ponieważ jestem z okolic Zakopanego i też chciałbym się dowiedzieć , czy bedzie czym wrócić
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 21.08.2008, 15:55
Kurde balans!
Koledzy, dostaliscie na patelni odpowiedz na Wasze pytanie. Co jeszcze mamy zrobic? Zamiast sie cieszyc ze nikt nie odpowiedzial w stylu "wez sobie zadzwon na dworzec, co to jest? infolinia?" to jeszcze dalej pytacie o cos na co juz padla odpowiedz. Panowie troche wlasnej inwencji. Ludzie, ktorzy odpowiedzieli wykorzystali internet bo chcieli pomoc, rownie dobrze mogliscie zrobic to sami.
Autobus jest o 22:05 z dworca pks, zatrzymuje sie pod agh pewnie z 5 minut pozniej.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
mrawczu
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.08.2008, 20:44
można by przekształcić ten temat w ogólny o dojazdach. Ja na ten przykład jutro na mecz mogę zabrać kogoś z trasy: Andrychów - Wadowice - Kalwaria. Sam prawdopodobnie pojadę busem, no ale jak by ktoś chciał się zabrać i dorzucić na gaz to taniej mi wyjdzie autem (w 3, 4 osoby) jak coś to piszcie na priv

To może być temat w stylu różnych ekologicznych stron promujących podwożenie i "pełne" samochody. Coś w stylu: http://www.zabieram.pl/ tyle że dojazd na mecze.rozpatrzcie ten pomysł pzdr
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
Odpowiedz cytując
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2008, 20:49
no uważajcie z tym podwożeniem

Żydzi nie śpią ...
Odpowiedz cytując
mrawczu
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 21.08.2008, 20:54
no tak, czasem zapominam w jakiej rzeczywistości żyjemy...
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
Odpowiedz cytując
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU
 
Od: 08.2008
Skąd: ENGLAND

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 21.08.2008, 23:05
Mam pytanie takie jak z Krakowa sie dostać do Energy2000 , zamierzam jutro po meczu sie tam wybrać a bardzo nie wiem jak więc proszę o pomoc , słyszałem że odjeżdżają specjalne busy do Energy ale nie mam pojęcia z którego miejsca więc proszę o pomoc , Ewentualnie może ktoś sie wybiera i ma wolne miejsce pozdro
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 22.08.2008, 01:09
Wislak_Dymek napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie takie jak z Krakowa sie dostać do Energy2000 , zamierzam jutro po meczu sie tam wybrać a bardzo nie wiem jak więc proszę o pomoc , słyszałem że odjeżdżają specjalne busy do Energy ale nie mam pojęcia z którego miejsca więc proszę o pomoc , Ewentualnie może ktoś sie wybiera i ma wolne miejsce pozdro
Od 08.06 wszystkie autobusy do Energy 2000 zawieszone do odwołania !!! \
http://www.energy2000.pl/main.html kontakt/dojazd :]
google nie gryza
.....
Odpowiedz cytując
Nuke
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 22.08.2008, 12:36
Jestem z Lubnia(k. Myślenic) , no i właśnie chciałbym czymś dojechać, a nigdy nie ma pewnosci, że ten typek z Szwagropol-u się zatrzyma
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 22.08.2008, 14:33
Jakim miejskim najszybciej będę się mógł dostać po meczu w okolice dworca? Wiem, że 501 jeździ z miasteczka AGH. Może jednak ktoś zna jeszcze inne alternatywne dojazdy?
Ostatnio edytowane przez gris : 22.08.2008 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując
Kwaki
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 22.08.2008, 15:44
15 spod samego stadionu jezdzi.
Odpowiedz cytując
Ksawery
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 22.08.2008, 15:47
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=859 - wyszukiwarka MPK. Od przystanku Miasteczku Studenckie AGH do przystanku Dworzec Główny w wybranej przez Ciebie godzinie. Bezpośrednio nic nie jeździ.
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 22.08.2008, 16:03
gris napisał(a):Wyświetl post
Jakim miejskim najszybciej będę się mógł dostać po meczu w okolice dworca? Wiem, że 501 jeździ z miasteczka AGH. Może jednak ktoś zna jeszcze inne alternatywne dojazdy?
z buta nie jest daleko
.....
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 22.08.2008, 16:32
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
z buta nie jest daleko
a w czasie korków na czarnowiejskiej po meczu, to nawet jest blisko !
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
TEMBEL
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 24.08.2008, 13:46
temat do zamkniecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 24.08.2008, 15:55
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a w czasie korków na czarnowiejskiej po meczu, to nawet jest blisko !

dla kogos mieszkajacego w Krakowie, ale jak mam 30 minut na to by po meczu zdarzyc ma ostatni autobus do domu to juz troche z buta nie za bardzo mi pasuje ;];]


TEMBEL napisał(a):Wyświetl post
temat do zamkniecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tembel nie baw sie w moderatora!!
Odpowiedz cytując
syp
Junior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 24.08.2008, 18:44
ale właśnie z Reymonta do dworca jest 30minut(3km od sektora do dworca)
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 24.08.2008, 19:03
syp napisał(a):Wyświetl post
ale właśnie z Reymonta do dworca jest 30minut(3km od sektora do dworca)
to chyba mierzyłeś linijką na mapie bo tyle właśnie jest w linii prostej, a jakby doliczyć czekanie na światłach, zmęczenie, wyjście ze stadionu to troszkę dłużej niż 30 minut wychodzi.
Kurna pytałem się o jakiś dojazd a ja dostaje rady typu "idź na nogach". Szkoda gadać.
Odpowiedz cytując
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 24.08.2008, 19:16
gris napisał(a):Wyświetl post
Jakim miejskim najszybciej będę się mógł dostać po meczu w okolice dworca? Wiem, że 501 jeździ z miasteczka AGH. Może jednak ktoś zna jeszcze inne alternatywne dojazdy?
Poza 501 z przystanków AGH i Czarnowiejska to jest chyba najlepsze (oba spod AGH):
192: 23:05
292: 22:42 (zarwałbyś mecz), 23:36

A jeśli siedzisz na E to będzie Ci znacząco wygodniej iść na 152 pod instytu Rumatologii (22:57, 23:18). Pod Galerią Krakowską będziesz wtedy w jakieś 10 minut.

Ale swoją drogą, ja po meczu na nogach byłem w 30 minut na dworcu- i to na tymczasowym, na Cystersów. Szybkim krokiem do rynku masz 20 minut, z rynku na dworzec możesz dojść w kwadrans na dworzec bez pośpiechu. Więc może to rzeczywiście rozważ.
Ostatnio edytowane przez Mishuh : 24.08.2008 o godz. 19:37.
Odpowiedz cytując
TSWISELKA1
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 24.08.2008, 19:17
Cytat:
a jakby doliczyć czekanie na światłach, zmęczenie, wyjście ze stadionu to troszkę dłużej niż 30 minut wychodzi.
Rzeczywiście troszkę dłużej... ale jesli jest się naprawdę zdeterminowanym to w 30 min można się zmieścić, sprawdzone nie raz nie dwa
Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane
i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane!
WISEŁKA


Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
Odpowiedz cytując
karmel1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 24.08.2008, 19:26
ja jak jeszcze nie bylem zmotoryzowany to podbijalem na tramwajke przy krolewskiej, moim zdaniem najszybciej, bo tramwaj nie stoi tyle w korkach. tramwaje: 4, 13, 14, 24, droga do przystankow prosta jak drut, Miechowska, nastepnie Kijowska, i jestesmy na Krolewskiej, przystanek jest po lewej.


Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
Odpowiedz cytując
syp
Junior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 24.08.2008, 20:55
mierzylem to swego czasu i nie w lini prostej,trasa wydzial odlewnictwa-czysta-bagatela-dunajewskiego-dworzectyle wlasnie jest,przez 2lata chodzilem tak dzien w dzien,czas30min szybkim tempempozdrawiam
Odpowiedz cytując
mrawczu
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 24.08.2008, 21:03
potwierdzam, ja szybkim tempem tą trasę ze stadionu na dworzec (PKS) idę w pól godziny. Da się
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
Odpowiedz cytując
Marsik
Member
 
Od: 10.2004
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 24.08.2008, 23:38
A może by tak 15 o 23:02 jedzie. Spod samiutkiego stadionu pod samiutki dworzec - 10 minut jazdy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:16.