
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#10
|
|
Z Wieliczki trasa przez Wielicka Powstancow WLKP az pod poczte ... nic by mnie nie zdziwilo ale zmiazdzyla mnie jedna rzecz ... pamietny mecz z Widzewem w zeszlym sezonie na wiosne ulewy tajfuny itp... znalazlem sie po meczu w Wieliczce pozniej przyszedl czas wracac a los tak chcial ze o godzinie 0:30 bylem jedynym klientem chlop pomiedzy rzaka a prokocimiem 120-140 km/h w taka pogode a przed 1 radarem mowi zebym sie przytrzymal rekami cisnal po hamulcach odpowiednio przed radarem ze predkosc momentalnie mu spadla do 70-tki jeszcze ile sie nakrecil kierownica bo tyl juz zarzucalo na takiej nawierzchni
![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|