
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow
Offline |
#31
|
|
10 znaków.....
Powód: pomylone tematy :(
Ostatnio edytowane przez MatixNH : 07.08.2008 o godz. 16:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Śródmieście
Offline |
#32
|
![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2007
Offline |
#33
|
|
Prosze bardzo o cennik dojazdow na mecz Barcelona - Wisła w obie strony. Interesuje mnie droga kolejowa i autokarowa.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#34
|
|
Witam, Ja też proszę o informacje, jak mozna najtaniej przedostac sie do Barcelony i ile to bedzie kosztowac?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#35
|
|
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4689 tu masz wszystko
![]()
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#36
|
|
Zmiany godzin czarteru.
Samolot wystartuje z lotniska w Balicach ok. godz. 4-tej rano. Po 3 godzinach i 15 minutach powinien wylądować na lotnisku w Barcelonie. Powrót nastąpi o godzinie 8:00. Jak widać uległy zmianie pierwotnie podane godziny. Takie informacje zostały nam przekazane przez przewoźnika. SKWK ![]() Cytat:
|
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2008
Offline |
#37
|
|
dla osob ktore sa zainteresownae ogladniecim meczu w barcelonie, a ktorym zalezy na czasie i maja do dyspocyzji srodki finansowe proponuje polaczenie typu Polska autokar do Wiednia tam w Samolot i do Barcelony...
wiecej informacji co i jak na PW do zobaczenia w Catalonii ![]()
"Nawet gdy wszyscy inni zdradzą My dochowamy wierności,
by zawsze na ziemi powiewała choć jedna flaga dla Was" |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Brzeszcze
Offline |
#38
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona
Offline |
#39
|
|
Bylem na Camp Nou i oni nic nie wiedza na temat sprzedazy biletow na sektor Wisly w kasach... Babka powiedziala, ze moze w poniedzialek cos wiecej bedzie wiadomo. Skad SKWK ma ta wiadomosc o sprzedazy biletow i z kim to uzgadniali?
ps inna sprawa, ze nie dziwie sie ze babka nic nie wie...hiszpanska mańana ![]() |
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Offline |
#40
|
|
Nie SKWK tylko klub poinformował na stronie oficjalnej:
"Jednocześnie już od jutra bilety sprzedawane będą w wyznaczonej specjalnie dla kibiców Wisły kasie stadionu Camp Nou w Barcelonie. Warunkiem zakupu biletu na sektor gości w Hiszpanii będzie okazanie polskiego dokumentu tożsamości. Cena biletu to 60 zł w Krakowie lub 18 euro w Barcelonie." http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4300 czyli od dzisiaj.. moze napisz komenta pod tym newsem to Ci pewnie odp. co i jak.
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 09.08.2008 o godz. 13:13.
![]()
sezon ogórkowy = nuda
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona
Offline |
#41
|
|
Pomylilo mi sie, nie SKWK tylko klub. Bylem w biurze Barcelony i po prostu nic o tym nie wiedza. Mowili, ze jak cos to w poniedzialek w kasie numer 14 cos powinni wiedziec wiecej. Denerwuje mnnie taka informacja skoro nie pokrywa sie z rzeczywistoscia! Ludzie z daleka przyjechali dzis specjalnie po bilety i lipa. Inna sprawa, ze w Hiszpanii jak zwykle maja burdel i czas na wszystko - norma
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#42
|
Witam...!! JEstem Kibicem Wisły z Pruszcza Gdańskiego. Aktualnie jestem juz o 3 tygodni w BArcelonie W najblizszym czasie kupie bilety na Barce. Mam jednak pewien problem.. Aktualnie mam tylko Szalik Gdańskiej LEchi.. Czy jest mozliwosc by ktos z zabrał dodatkowy Szalik Wiselki dla mnie Prosze o kontakt GG 8698714.... Pozdrawiam FabioxD |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#43
|
|
Sprzedaż biletów na mecz w Barcelonie, zapisy na autokar!
Dzisiaj w w godzinach 12 - 17 w restauracji "U Wiślaków" prowadzona będzie sprzedaż biletów na mecz Wisły w Barcelonie. W tych samych godzinach będzie możliwośc zapisania się na przejazd do Barcelony autokrem. Koszt przejazdu wynosi 550 zł + cena biletu (równowartość 18euro) 60,00zł. SKWK
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 10.08.2008 o godz. 12:27.
![]() ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#44
|
|
PRosba o tel jesli chodzi o organizacje oddzwonie oczywiscie jestem zainteresownay ale mam pytania
pzdr, Marek 69102190 |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#45
|
|
Czy ktoś wie o której godzinie wylatują piłkarze w poniedziałek do Barcelony?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Offline |
#46
|
|
Czy jutro, tj. 11.08.08 (poniedzialek) bedzie jeszcze mozna kupic w Krakowie bilety na mecz na Camp Nou?
Pozdr ![]()
BEZ PODPISU...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#47
|
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Member
Od: 01.2008
Offline |
#48
|
|
Możliwość przejazdu fordem transitem, rok prod. 2006, przebieg 60.000 km, kierowca plus 8 osób, kolega chce 4000 pln czyli przy komplecie wychodziłoby po 500zł. Auto ma niestety niesprawną klimę. Robert 513 900 901. wyjazd wtorek rano.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona
Offline |
#49
|
|
Jak sie okazuje burdel jest na stronie oficjalnej Wisly. Umiescili informacje, ktora nijak sie ma do tego co jest w Hiszpanii. Dzwonil kolega do biura Wisly i jedyne co potrafili odpowiedziec to ze w Barcelonie powiedzieli, ze bilety na sektor Wisly beda, ale nie wiadomo gdzie i kiedy. Takze brawo za organizacje. Dzis znow biletow nie ma, babka na Camp Nou mowi, ze dopiero od jutra beda sprzedawane...
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#50
|
|
Najpierw uderzasz w SKWK by potem napisać sorry pomyliło się teraz w klub o co ci chodzi? Nie rozumiesz podstawowego przekazu pisemnego? Wisła Kraków ma wiedzieć o której Barcelona otworzy kasy? i które to będą kasy? co za absurd. Burdel to mają w Barcelonie skoro nie potrafią swoich jednostek poinformować o ustaleniach z Wisłą. ![]() Cytat:
|
||
|
|
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: KRK Dąbie
Offline |
#51
|
|
podsuwam propozycję
polecam lekturę http://barcelona.miasta.org/ strona może skromna ale konkretna z lotniska do centrum można się dostać kolejką R10 , żeby wysiąść w okolicach centrum najlepiej wyskoczyć na Passieg de Gracia Już na lotnisku proponuje wziąć do ręki jakiś plan miasta jeśli nie macie swojego . Miasto jest świetnie oznaczone dla turystów i nawet bez znajomości języka wszedzie łatwo trafisz . Poniżej plan metra , proponuje kupić bilet całodziennny T-Dia (5.25 EUR)- można sie poruszać za jego pomocą praktycznie wszystkim co jeździ po mieście ( radzę kupić - zdarzają sie częste kontrole) http://barcelona.miasta.org/plan_metra.pdf odradzam picie % w miejscach publicznych - bardzo wysokie mandaty koniecznie do zobaczenia : Sagraga Familia, Stacja metra: Sagrada Familia (L2, L5) ulica La Rambla,Stacja metra Drassanes (L3)- Liceu (L3)- Catalunya (L1, L3) Park Guell, Do parku najlepiej dojechać metrem. Należy dojechać do stacji Lesseps (L3), następnie po wyjściu z metra kierować się za licznymi kierunkowskazami. Spacer trwa około 20 min. [FONT="]Dzielnica Barri Gotic - stare miasto [/FONT] Oceanarium w porcie ( 16 E), stacje metra[FONT="]L3 Drassanes, L4 Barceloneta. [/FONT] dla lubiących ciekawą architekturę Casa Mila i Casa Batllo wzgórze Montjuic i Kolejka linowa nad portem Jazda kolejką linową nad portem – od Torre de Sant Sebastià u stóp La Barcelonety na wzgórze Montjuïc, z przystankiem na Torre de Jaume I – to niezapomniane przeżycie. Widoki na pewno warte są poniesionych kosztów. Bez Kolejka odjeżdża co 15 minut (codz. 10.45–19.00; 7,50/9 =E jedna/dwie strony). Latem i w weekendy trzeba czasem czekać, w wagoniku mieści się tylko 20 osób. Można wsiąść już na środkowej stacji, Torre de Jaume I (7,50 =E jedna/dwie strony). A jak już zobaczycie ten skromny wycinek Barcelony to na Camp Nou Stacje metra:- Maria Cristina (L3)- Les Corts (L3)- Collblanc (L5)- Badal (L5)Autobusy: 7, 15, 43, 67, 68, 74, 75, L12, L50, L60, L62 nie wiem jak z powrotem po metro kursuje tylko do 24 , wiec jak nie będzie autobusu to abo czekamy na pierwsze metro ( 5 rano) albo taxi , trzeba to na miejscu ustalić może spotkamy sie wszyscy pod Sagrada Familia około 10 rano i ruszymy w miasto , choć logistycznie to dość trudne wyzwanie ale zawsze lepiej trzymać sie w kupie , nie wiadomo jak reagują miejscowi na obce barwy w mieście ale to nie Polska wiec chyba nie ma sie o co martwić ja lecę samolotem i właśnie około 10 mamy sie spotkać ze znajomymi którzy teraz są autobusie do zobaczenia na stadionie |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Blisko Wieczystej :)
Offline |
#52
|
|
Jest jeszcze szansa na bilety samolotem ? czy już nie ma żadnych ? Może ma ktoś jakiś pomysł jak w miare za dobrą cene dolecieć do Barcelony
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona
Offline |
#53
|
a pomylilem sie bo informacje o sprzedazy biletow przeczytalem na SKWK, nie zwrocilem uwagi, ze zrodlem byla strona klubowa.
Ostatnio edytowane przez jajnikos : 12.08.2008 o godz. 10:35.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona
Offline |
#54
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#55
|
||
![]() komunikt z 8 sierpnia Cytat:
9 sierpnia to nie 9:00 ![]()
Ostatnio edytowane przez PvD : 12.08.2008 o godz. 13:21.
![]() Cytat:
|
|||
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona
Offline |
#56
|
|
Czepiasz sie szczegolow. Ani w sobote (obojetnie o ktorej godzinie), ani w poniedzialek, ani dzis nie sprzedaja biletow na sektor Wisly na Camp Nou. Prawda jest taka, ze na OFICJALNEJ stronie Wisly pisza bzdety, a inne wislackie portale to bezmyslnie kopiuja.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#57
|
|
Na oficjalnej piszą tyle co wiedzą, a wiedzą, że bilety miałybyć sprzedawane od Soboty, a, że nie są to miej pretensje do Hiszpanów, a nie do redakcji strony, czy do klubu. Skoro mieszkasz w Barcelonie to powinienes wiedziec, że tam wszystko jest na ostatnią chwile, mnie wystarczył jeden dzień zwiedzania, żeby się o tym przekonać.
![]()
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!
Fundacja #1 - Wiezi Muzyki Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze Firma krk - Zamiast szukac podzialow Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak Peja - (Z)robie szmal |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona
Offline |
#58
|
|
mam pretensje do obu stron. ja to jeszcze pol biedy bo mieszkam w samej Barcelonie i nic mi sie nie stalo, ale na miejscu ludzi, co zapieprzaja po bilety spory kawalek i nie moga ich kupic, bym sie bardzo zdenerwowal. tak jak pisalem, przez takie zamieszanie Wislacy beda rozrzuceni po calym stadionie zamiast na jednym sektorze...szkoda. no nic, koniec tego tematu, bilety maja byc w sprzedazy w dniu meczu od 10 w kazdej z kas. do zobaczenia na stadionie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#59
|
|
Podaliśmy informację zgodną z ustaleniami między klubami. Wszelkie uwagi proszę więc kierować do Barcelony, a nie do Wisły, bo w tym przypadku umowy nie dotrzymali Hiszpanie.
![]()
Biuro Prasowe Wisły Kraków
|
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Offline |
#60
|
|
czemu rozrzuceni?
juz kilka osób pisało ze wchodząc na stadion mozna sie po nim spokojnie przemieszczać , wiec nie powinien jeden z drugim mieć problem z dojściem na Wiślacki sektor. ![]()
sezon ogórkowy = nuda
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|