The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.08.2008, 13:23
Jak sie okazuje burdel jest na stronie oficjalnej Wisly. Umiescili informacje, ktora nijak sie ma do tego co jest w Hiszpanii. Dzwonil kolega do biura Wisly i jedyne co potrafili odpowiedziec to ze w Barcelonie powiedzieli, ze bilety na sektor Wisly beda, ale nie wiadomo gdzie i kiedy. Takze brawo za organizacje. Dzis znow biletow nie ma, babka na Camp Nou mowi, ze dopiero od jutra beda sprzedawane...
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.08.2008, 13:58
jajnikos napisał(a):Wyświetl post
Jak sie okazuje burdel jest na stronie oficjalnej Wisly. Umiescili informacje, ktora nijak sie ma do tego co jest w Hiszpanii. Dzwonil kolega do biura Wisly i jedyne co potrafili odpowiedziec to ze w Barcelonie powiedzieli, ze bilety na sektor Wisly beda, ale nie wiadomo gdzie i kiedy. Takze brawo za organizacje. Dzis znow biletow nie ma, babka na Camp Nou mowi, ze dopiero od jutra beda sprzedawane...
Ogarnij sie chlopie/kobieto.

Najpierw uderzasz w SKWK by potem napisać sorry pomyliło się teraz w klub o co ci chodzi?
Nie rozumiesz podstawowego przekazu pisemnego?

Wisła Kraków ma wiedzieć o której Barcelona otworzy kasy? i które to będą kasy? co za absurd. Burdel to mają w Barcelonie skoro nie potrafią swoich jednostek poinformować o ustaleniach z Wisłą.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 12.08.2008, 10:30
PvD napisał(a):Wyświetl post
Ogarnij sie chlopie/kobieto.

Najpierw uderzasz w SKWK by potem napisać sorry pomyliło się teraz w klub o co ci chodzi?
Nie rozumiesz podstawowego przekazu pisemnego?

Wisła Kraków ma wiedzieć o której Barcelona otworzy kasy? i które to będą kasy? co za absurd. Burdel to mają w Barcelonie skoro nie potrafią swoich jednostek poinformować o ustaleniach z Wisłą.
Sam sie ogarnij, na stronie klubowej byla informacja, ze bilety beda sprzedawane w sobote od godziny 9. Byla to nieprawdziwa informacja i tyle. Wprowadza to mnostwo osob w blad. Czesc ludzi przejechala po 100-200 km tylko po te bilety i wrocili z niczym. Kosekwencja takich bledow jest to, ze wiekszosc osob, ktore chcialy przyjsc na sektor Wisly bedzie siedziec miedzy kibicami Barcelony. Tyle w temacie.

a pomylilem sie bo informacje o sprzedazy biletow przeczytalem na SKWK, nie zwrocilem uwagi, ze zrodlem byla strona klubowa.
Ostatnio edytowane przez jajnikos : 12.08.2008 o godz. 10:35.
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 12.08.2008, 13:16
jajnikos napisał(a):Wyświetl post
Sam sie ogarnij, na stronie klubowej byla informacja, ze bilety beda sprzedawane w sobote od godziny 9.
no jaja jak berety.

komunikt z 8 sierpnia
Cytat:
W sobotę 9 sierpnia rozpocznie się sprzedaż biletów na wyjazdowe spotkanie z FC Barceloną, które odbędzie się w najbliższą środę 13 sierpnia o godzinie 22:00.

Hiszpański klub przeznaczył dla kibiców Białej Gwiazdy 4800 wejściówek, z czego 2000 zostanie rozprowadzonych w Krakowie, a pozostałe będą do kupienia w kasach stadionu w Barcelonie. Bilety sprzedawane będą wg następującego harmonogramu:

- sobota 9.08 - od 10:00 do 15:00 w okienku wydawania akredytacji przy wjeździe na parking klubowy oraz od 16:00 w "Wiślackim Świecie" (również po zakończeniu meczu z Polonią Bytom)
- niedziela 10.08 - od 12:00 do 18:00 w okienku wydawania akredytacji

Jednocześnie już od jutra bilety sprzedawane będą w wyznaczonej specjalnie dla kibiców Wisły kasie stadionu Camp Nou w Barcelonie. Warunkiem zakupu biletu na sektor gości w Hiszpanii będzie okazanie polskiego dokumentu tożsamości.

Cena biletu to 60 zł w Krakowie lub 18 euro w Barcelonie.
gdzie tutaj masz jakąkolwiek godzinę sprzedaży w Barcelonie?

9 sierpnia to nie 9:00
Ostatnio edytowane przez PvD : 12.08.2008 o godz. 13:21.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:17.