
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona
Offline |
#1
|
|
Jak sie okazuje burdel jest na stronie oficjalnej Wisly. Umiescili informacje, ktora nijak sie ma do tego co jest w Hiszpanii. Dzwonil kolega do biura Wisly i jedyne co potrafili odpowiedziec to ze w Barcelonie powiedzieli, ze bilety na sektor Wisly beda, ale nie wiadomo gdzie i kiedy. Takze brawo za organizacje. Dzis znow biletow nie ma, babka na Camp Nou mowi, ze dopiero od jutra beda sprzedawane...
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#2
|
|
Najpierw uderzasz w SKWK by potem napisać sorry pomyliło się teraz w klub o co ci chodzi? Nie rozumiesz podstawowego przekazu pisemnego? Wisła Kraków ma wiedzieć o której Barcelona otworzy kasy? i które to będą kasy? co za absurd. Burdel to mają w Barcelonie skoro nie potrafią swoich jednostek poinformować o ustaleniach z Wisłą. ![]() Cytat:
|
||
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona
Offline |
#3
|
a pomylilem sie bo informacje o sprzedazy biletow przeczytalem na SKWK, nie zwrocilem uwagi, ze zrodlem byla strona klubowa.
Ostatnio edytowane przez jajnikos : 12.08.2008 o godz. 10:35.
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#4
|
||
![]() komunikt z 8 sierpnia Cytat:
9 sierpnia to nie 9:00 ![]()
Ostatnio edytowane przez PvD : 12.08.2008 o godz. 13:21.
![]() Cytat:
|
|||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|