
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
W Poznaniu też nie było dramatu, ale tam mieli lampy. Stać ich...
Najlepsze (poza naszym) byly murawy na dolnym Slasku, czyli Odry i Malinowych, tylko tam po prostu pogoda byla najbardziej łaskawa. Mam nieodparte wrażenie że za rok o tej porze będzie jeszcze wiekszy gnój w tym temacie i byc moze na jednyn sezonie Wieczystej na R22 sie skończy. W kwestii Wieczystej zastanawia mnie jedynie dlaczego spotkań PP nie moga rozgrywać na Chalupnika? Niższe ligi graja na różnych kurnikach i nikt nie robi problemów. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|