The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.03.2026, 10:29
Cytat:
Trener Motoru - Stolarski ostatnio powiedział głośno że wg niego można wprowadzić do drużyny max 3 zawodników bez widocznego spadku jakości. Więcej powoduje juz zbyt duzy chaos taktyczny.
Każdy ma swoją filozofię, może inny trener powie inaczej. Oczywiście Wisła jest idealnym przykładem tego co daje rewolucja w składzie co 6-12 miesięcy. Niemniej, myślę, że dużo też zależy od tego jaki się ma materiał ludzki na starcie rozgrywek, lub czy mówimy o klubie, który awansuje ligę wyżej.
Wychodząc z tego punktu mamy dwa pytania:
1. Czy drużyna x mając potencjalnie za słaby skład aby osiągnąć swoje cele w ekstraklasie czy I lidze ma nie robić rewolucji w składzie?
2. Czy Wisła obecnie ma na tyle mocny skład aby po awansie obylo się bez rewolucji w składzie?

Ja uważam, że Wisła potrzebuje 6-10 mocnych graczy, potencjalnie do gry w pierwszej 11. Kilku wypali, kilku nie, na kilku pozycjach nie będzie potrzeby zmian w składzie bo się obecni gracze wybronią ale na kilku będzie taki przymus bo np Kuziemka czy Duarte nie dojadą z formą na ekstraklasę. Uważam, że póki co wszystko fajnie wygląda bo już w tej I lidze okrzepliśmy, wiemy jak w niej grać, skład trochę okrzepł i jest na tyle mocny aby ten awans zrobić ale ekstraklasa to będzie przepaść. Ktoś z młodych okaże się za słaby, ktoś z tych co dawali radę w ekstraklasie typu Carbo czy James, jak dojdzie im kolejny rok do peselu okażą się ciency na ekstraklasę. Tym bardziej nasi rezerwowi typu Nikaj, Colley itd to są całkowite odpady i nawet nie ma co myśleć o graczach na takim poziomie chcąc mieć ławkę rezerwowych w najwyższej lidze.

Także nam potrzeba prawie 10 wzmocnień, potencjalnie powiedzmy 3-5 do pierwszego składu i reszta na ławkę oraz mocnego czyszczenia sie z obecnego szrotu. Stawiam tezę, że bez 3 nowych graczy, mocnych graczy do pierwszego składu i 5-7 graczy na ławkę, nie mamy szans w ekstraklasie bo będziemy mieli zbyt mało jakościowch graczy żeby na przestrzeni całego sezonu nimi dać radę się utrzymać w ekstraklasie. Przykładowo, w I lidze Duarte i Kuziemka bez formy mogą grać i jakoś to idzie, w ekstraklasie to już nie przejdzie i takie dwa słabe ogniwa spowodują, że będziemy przegrywać. Także z automatu potrzeba nam dwóch mocnych graczy za nich do pierwszego składu, żeby w razie ich słabej formy mógł ktośna tych pozycjach grać.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:08.