The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 07.12.2025, 19:57
Kamil Broda - 2 - przed jedynką ratuje go kilka pierwszych spotkań sezonu, w których niczego nie zawalił - fajny chłopak, wychowanek, ale nie ma ani umiejętności ani psychiki do gry w tym klubie, a może lepiej odnajdzie się w drużynie z pogranicza 1 i 2 ligi
Patryk Letkiewicz - 7 - wrócił silniejszy mentalnie, nie popełnił rażących błędów, prezentował dobry poziom, a nie miał łatwo, bo wiara w jego umiejętności nie była zbyt duża u kibiców - udźwignął temat
Mariusz Kutwa - 5 - nota wyjściowa, bo po świetnym starcie stracił miejsce w składzie przez kontuzję przed meczem ze Śląskiem, wpuścił Grujcicia do składu i póżniej nie był już w stanie wskoczyć na poziom z początku sezonu, ma na swoim koncie dwa słabiutkie mecze, z Miedzią i Zawiszą
Darijo Grujcić - 6 - w obronie bywa elektryczny, w rozegraniu piłki dawał pozytywy, ale nie jestem do niego w pełni przekonany, słabsza końcówka sezonu trochę obniża ocenę
Wiktor Biedrzycki - 9 - najpewniejszy punkt naszej linii obrony przez cały sezon, brak kompromitujących występów, istotny wkład w ofensywę poprzez bramki i asystę, nawet pod koniec sezonu, gdy kolegom przytrafiła się zadyszka trudno jest się do Wiktora przyczepić
Joseph Colley - 1 - tu niestety nie da się znaleźć pozytywów - na jego obronę, musiał latać dziury na prawej stronie i wyglądał tam słabiutko - po powrocie Alana z kontuzji spadnie na 6. miejsce w hierarchii środkowych obrońców, trzeba znaleźć mu nowy klub w przerwie zimowej
Igor Łasicki - 6 - nota byłaby wyższa, gdyby tych spotkań było więcej - grał i nie zawodził, wywalczył sobie nowy kontrakt ostatnimi spotkaniami, widać u niego dobry wpływ na charakter i atmosferę w zespole
Jakub Krzyżanowski - 5 - po niemrawym starcie wskoczył na dobry poziom, lecz później przegrał rywalizację na lewej stronie obrony
Julian Lelieveld - 7 - bardzo dobry początek, ale im bliżej końca sezonu tym więcej słabszych występów, wniósł dużo dobrego do naszego rozegrania
Raoul Giger - 7 - podobna nota jak u Juliana, bardzo dobry w defensywie, ale w ofensywie jest bezużyteczny
Kacper Duda - 7 - bardzo dobra runda w wykonaniu Kacpra, w końcu doszły liczby - dużo od niego wymagam i mam nadzieję, że na wiosnę zrobi kolejny mały kroczek do przodu
Ervin Omić - 2 - przez długą przerwę od treningów nie zdążył złapać odpowiedniego poziomu w tej rundzie, grając na pozycji 6/8 był wyraźnie słabszych od Dudy/Jamesa/Marca - z pozytywów, to wiemy, że jest obdarzony swietnym strzałem z dystansu - wierzę, że przepracowując zimę z zespołem wskoczy na swój poziom
James Igbekeme - 8 - ocena mogłaby byc wyższa, gdyby nie zawirowania kontraktowe, które miały wpływ na słabiutki początek sezonu - miewał występy wybitne jak na poziom 1. ligi
Marc Carbó - 7 - prezentował dobry, równy poziom przez większość sezonu, poza słabszą końcówką - aby dostał wyzsze oceny musi więcej dawać w ofensywie
Wiktor Staszak - 4 - malutko tych szans dostał, a nie prezentował się źle (piękna asysta 2. stopnia ze Śląskiem) - prezentował dużo wyższy poziom np. od Dziedzica - nie ma szans na grę, a może ktoś z 2. ligi skusi się na wypożyczenie
Julius Ertlthaler - 8 - Julius w pewnym momencie zgasł na zbyt wiele spotkań, by utrzymać wyższa ocenę wypracowaną kapitalnym początkiem sezonu - był jednak kluczowym elementem w pierwszych spotkaniach tego sezonu, a jego spadek formy nie był aż tak jaskrawy, jak w przypadku Freda
Olivier Sukiennicki - 1 - z uwagi na braki kadrowe otrzymał kolejną szansę i jej nie wykorzystał, to koniec Oliwiera w Wiśle
Frederico Duarte - 6 - Po pierwszych pięciu spotkaniach jego ocena byłaby doskonała, natomaist później dobrze widzieliśmy, jak mocno obniżył loty - jaki Duarte wylosuje się na wiosnę?
Marko Bozić - 3 - niestety na ten moment rozczarowanie, choć nie tak duże, jak w przypadku Omicia - przychodził tu jako potencjalna gwiazda, kontuzja pokrzyżowała mu plany - dobrze przepracowany okres przygotowawczy z zespołem powinien zadziałać ma plus
Maciej Kuziemka - 7 - kapitalny start i słabiutka końcówka - zgasł jednak dużo później od Duarte, a jego wkład w zwycięstwa drużyny był ogromny - wypełnił dziurę na prawym skrzydle - przed nim dużo trudniejsza runda wiosenna - każdy już wie, kim jest Maciej Kuziemka i rywale nie ułatwią mu życia
Filip Baniowski - 4 - jestem rozczarowany tym, jak mało szans otrzymał - na swój plusik może zapisać asystę 2.go stopnia w meczu z Wieczystą - czas ucieka, przewidywałem, że to on, a nie Kuziemka wskoczy do składu - Filip zawsze dobrze wygląda w sparingach, a później w lidze nie może doczekać się swojej szansy, albo przeszkadzają mu kontuzje
Ángel Rodado - 9 - stosunkowo dużo było tych przeciętnych (jak na Angela) spotkań, ale bezsprzecznie jest to nasz najlepszy piłkarz i to co wyczyniał na poczatku sezonu zasługuje na największe uznanie - 17 goli i 2 asysty
Ardit Nikaj - 2 - nie jest to ten poziom, widać, że nigdy nie grał w drużynie grającej kombinacyjnie w ataku - bardziej odnalazłby się w drużynie grającej defensywnie i z kontry
Szymon Kawała - 2 - błysnął w sparingach, fajnie wyglądał na starcie sezonu, ale jak dostawał szansę od początku w PP to zawiódł i nie było widać po nim odpowiedniego zaangażowania - wiosnę powinien spędzić w rezerwach
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:39.