The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.10.2025, 15:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I to jest coś do poprawienia, bo chłop nawet nie próbuje wyskoczyć. Igbekeme też jest niski, a nie sprawia mu to problemów.

Tu nawet nie chodzi o wygranie główki tylko presję na rywalu.

Podejście Karheropa nie jest dobra, a Dudy nie należy bronić skoro popełnia cały czas te same błędy.
Igbekeme zawsze skacze do główki?

To teraz odwiń sobie druga bramkę dla Pogoni Grodzisk Mazowiecki w meczu z nami.

James jest 10 lat starszy od Dudy, jest graczem defensywnym. Jego ustawienie/ruchy we wlasnym polu karnym musza i powinny byc lepsze (tak mowi teoria).

Duda po 1/3 sezonu ma 4 asysty. To tak w kwestii czy cos u niego drgnelo.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.10.2025 o godz. 15:45.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.10.2025, 16:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Igbekeme zawsze skacze do główki?

To teraz odwiń sobie druga bramkę dla Pogoni Grodzisk Mazowiecki w meczu z nami.

James jest 10 lat starszy od Dudy, jest graczem defensywnym. Jego ustawienie/ruchy we wlasnym polu karnym musza i powinny byc lepsze (tak mowi teoria).

Duda po 1/3 sezonu ma 4 asysty. To tak w kwestii czy cos u niego drgnelo.
Duda poprawił niektóre elementy, niektóre zupełnie nie. Poza kryciem w polu karnym są to np. jego strzały w bramkarza.

Kacper też jest środkowym pomocnikiem, podobnie jak Igbekeme gra zarówno w kreacji, jak i destrukcji. Na czysto ofensywnego piłkarza jest za słaby w kreacji i przede wszystki - w finalizacji. Dlatego głupie bronienie go przy oczywistych babolach do niczego dobrego nie doprowadzi.

Brutalna prawda jest taka że albo poprawi tego typu elementy, albo skończy bujając się między dołami Ekstraklasy a pierwszą ligą. I to nie jest z mojej strony złośliwość wywołana ojkofobią, tak po prostu jest.

P.S. Igbekeme nie tylko skacze do główek, ale dzięki sprytowi i ustawieniu często je wygrywa w środku pola. Oczywiście, obrona przy SFG to inna bajka, ale Duda musi przynajmniej do piłki wyskoczyć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.10.2025 o godz. 16:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:28.