
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#1
|
To teraz odwiń sobie druga bramkę dla Pogoni Grodzisk Mazowiecki w meczu z nami. James jest 10 lat starszy od Dudy, jest graczem defensywnym. Jego ustawienie/ruchy we wlasnym polu karnym musza i powinny byc lepsze (tak mowi teoria). Duda po 1/3 sezonu ma 4 asysty. To tak w kwestii czy cos u niego drgnelo.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.10.2025 o godz. 15:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
Kacper też jest środkowym pomocnikiem, podobnie jak Igbekeme gra zarówno w kreacji, jak i destrukcji. Na czysto ofensywnego piłkarza jest za słaby w kreacji i przede wszystki - w finalizacji. Dlatego głupie bronienie go przy oczywistych babolach do niczego dobrego nie doprowadzi. Brutalna prawda jest taka że albo poprawi tego typu elementy, albo skończy bujając się między dołami Ekstraklasy a pierwszą ligą. I to nie jest z mojej strony złośliwość wywołana ojkofobią, tak po prostu jest. P.S. Igbekeme nie tylko skacze do główek, ale dzięki sprytowi i ustawieniu często je wygrywa w środku pola. Oczywiście, obrona przy SFG to inna bajka, ale Duda musi przynajmniej do piłki wyskoczyć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.10.2025 o godz. 16:04.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|