The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 03.10.2025, 13:32
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W meczu pilkarze podejmuja setki pojedynczych intuicyjnycy decyzji. Jop moze wytknac bledy, ale nie wejdzie i pogrozic palcem ale sam nie wyjdzie na murawe i tego nie zrobi inaczej.

@wolfy

Moze Cie zaskoczę. Przez bledy indywidualne stracimy jeszcze nie jedna bramkę w tym sezonie ze SFG tak jak kazda drużyna na profesjonalnym poziomie.

Zamiast tego zastanowił bym sie dlaczego nasza skuteczność w SFG w fazie atakowania tak bardzo poleciała w dół. Choc akurat wczoraj Grujcic raz świetnie uderzyl.
Nie skuteczność z SFG spadła ale skuteczność w ogóle. Wczoraj z SFG mogliśmy zdobyć kilka bramek, m.in. uderzał Grujcić, niepilnowany był Biedrzycki. Wczoraj uczciwy wynik zakręciłby się koło 1:4 lub 1:5. Spadek formy Rodado, Einthallera i Duarte, być może zmęczenie i na pewno - brak zmienników.
Pisałem na początku że wymieniona trójka jest kluczowa to się chcieliście zesrać z Kuziemką, Dudą i Wojtkowskim. Dziś Kuziemka mógł mieć kilka asyst, ale nie miał kto skierować piłki do bramki. Gdzie obiektywnie najbliżej był Julius, jakby dobrze dokręcił to bramkarz nic by nie zrobił.

A to że tracimy głupie bramki z SFG sprawia że czwarty sezon jesteśmy w pierwszej lidze. Bez solidnej obrony i zwycięstw jedną - dwiema bramkami nie awansujemy. Także ja bym tak lekko do tego nie podchodził, bo to nie pierwszy, drugi ani dziesiąty raz.

@kryształ - zgoda że to nie był nawet przeciętny autobus, daleko im do mistrzów w tej kategori. Sam Rodado mógł strzelić cztery czy pięć bramek, gdzie były mecze w których kompletnie go odcinano od podań.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.10.2025 o godz. 14:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.