
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#17
|
Pisałem na początku że wymieniona trójka jest kluczowa to się chcieliście zesrać z Kuziemką, Dudą i Wojtkowskim. Dziś Kuziemka mógł mieć kilka asyst, ale nie miał kto skierować piłki do bramki. Gdzie obiektywnie najbliżej był Julius, jakby dobrze dokręcił to bramkarz nic by nie zrobił. A to że tracimy głupie bramki z SFG sprawia że czwarty sezon jesteśmy w pierwszej lidze. Bez solidnej obrony i zwycięstw jedną - dwiema bramkami nie awansujemy. Także ja bym tak lekko do tego nie podchodził, bo to nie pierwszy, drugi ani dziesiąty raz. @kryształ - zgoda że to nie był nawet przeciętny autobus, daleko im do mistrzów w tej kategori. Sam Rodado mógł strzelić cztery czy pięć bramek, gdzie były mecze w których kompletnie go odcinano od podań.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.10.2025 o godz. 14:10.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|