The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.08.2025, 18:05
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A to ja to napisałem, czy Jop powiedział?
Nie rób fikołków.
W pewnym wieku moze to się skończyć ciężką kontuzją.

Mnie wystarczy.
Szukasz błędów Jopa tam, gdzie ich nie ma i wymyślasz sobie błąd w tym, że Jop pewnie nie wie kto jest bardziej gotowy do gry - Łasicki/Sukiennicki czy Giger/Omric.
Siedząc przed komputerem, twierdzisz, że Giger/Omric lepiej by się sprawdzili w Legnicy, bo ich kariera (?) tak twierdzi.
Typowy fikołek.

Pewnie lepiej by się sprawdził Brożek/Żurawski.
Tak twierdzę na podstawie ich wcześniejszej kariery.
Twoje wpisy to jest taki poziom abstrakcji, że nawet Lewis Carroll by tego nie wymyślił Najpierw udajesz znawcę i tworzysz teorie o rzekomej "niegotowości Geigera", podczas gdy sam Jop wciągnął go tydzień temu do kadry. Potem, żeby bronić swojej bzdury, wyciągasz Brożka i Żurawskiego, jakbyśmy faktycznie jechali do Legnicy DeLoreanką z "Powrotu do przyszłości". Przywoływanie ich jako kontrargumentu do obecnej sytuacji to jest poziom groteski, przy którym Monty Python wygląda jak dokument BBC

Geiger i Omric jeszcze parę tygodni temu normalnie biegali po boisku, a nie oglądali swoje stare bramki na VHS-ie w salonie. To są realne opcje, które umiejętnościami i zastosowaniem dla drużyny w każdym momencie przewyższają Sukiennickiego i Łasickiego, a nie jakieś duchy z ery Cupiała. Ale Ty wolisz budować narracje z gatunku science fiction, że niby Jop jest nieomylny i robi to samo, co mówi. No błagam. To już nie analiza futbolowa, tylko kabaret - i to taki trzeciej ligi, gdzie konferansjerem jest Tygrys z Familiady.

Fakty są proste: Geiger tydzień temu był w kadrze, więc Jop sam uznał go za gotowego. To całkowicie rozwala Twoją teorię o "niezdolności do gry" oraz że to był powód, dla którego zabrakło go w Legnicy. I żeby było zabawniej - tuż przed zabraniem Albańczyka Nikaja do kadry na mecz ze Śląskiem Jop też opowiadał, że chłopak potrzebuje więcej czasu i nie jest gotowy. A parę dni później - bach, jest w osiemnastce. Więc jego słowa a jego czyny to dwie zupełnie różne sprawy. Różnica między deklaracją a rzeczywistością tak duża, że można by tamtędy autostradę poprowadzić.

Mówiąc wprost: Twoje "argumenty" to nie fikołek - to pajacyk na sprężynie. Skacze, kiwa się, robi miny, ale w gruncie rzeczy każdy widzi, że to tylko tandetna zabawka, której nie warto traktować poważnie.
Ostatnio edytowane przez Markus : 30.08.2025 o godz. 18:11.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:40.