The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.08.2025, 12:14
Jesli ludzie zastanawiaja sie dlaczego na poczatku tego sezonu wygrywamy an poczatku poprzedniego nie wygrywalismy to jakby odpowiedz jest raczej banalnie prosta.

W zeszly sezon wlasciwie weszlismy bez druzyny, i bez przygotowan do sezonu. Nie dosc, ze wzmocnienia przychodzily juz w trakcie rundy to jeszcze kilku kluczowych zawodnikow bylo kontuzjowanych.

Na prawej jest Leliveld a byl Szot. Na srodku obrony jest Kutwa i Biedrzycki a byl Jaroch i niezgrany Biedrzycki. Na lewej stronie biegal Mlynski a teraz Biega Duarte. Na prawej byl Starzynski a teraz jest Kuziemka. W srodku byli Dziedzic z Sapala a teraz jest Carbo i Duda. Na 10 jest Ertlthaler a byl Sukiennicki (ktory akurat wtedy dobrze gral).

Wszyscy ci ludzie sa zgrani i wszyscy przepracowali oboz przygotowawczy. Moskal nie wybieral skladu tylko musial wstawiac do skladu tych co akurat byli zdrowi i dostepni a Jop ma rywalizacje i moze wstawiac tych ktorzy mu najbardziej pasuja.

Zwazcie, ze kiedy sklad sie nieco zgral i ustabilizowal - co sie zbieglo w czasie ze zwolnieniem Moskala - to druzyna wyrobila srednia 2.0.

Poprostu, tamten sezon zaczelismy totalnie na wariata a ten zaczelismy majac wszystko lub prawie wszystko poukladane.
Nie dziwne, ze praktycznie kazdy zawodnik prezentuje sie lepiej niz on lub jego odpowiednik z zeszlego sezonu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06.