wolfy napisał(a):

Broda nie grał bo:
- jest słabym bramkarzem
- co chwile łapał kontuzje.
O rozwijaniu to nawet sobie nie żartujmy.
|
Nawet słaby bramkarz nie ma szans stac sie lepszym jesli nie gra.
Tu nie wazne czy mowimy o Brodzie czy Szczesnym. Bramkarz to nie pozycja gdzie raz na raz na jakis czas wejdziesz z lawki, akurat dobrze siadzie ci pilka i cos strzelisz. Pamietamy zreszta co na poczatku wyrabial Wojtek w Barcelonie.
A z naszego podworka Kacper Rosa, u nas byl 3 lata temu 3 bramkarzem z łatka ręcznika, ktory jest na sztuke i chwile pozniej z nim w skladzie Motor wywalczył awans do esa.